Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszettem neki illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki illetve tetszek még neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban aki tetszik. Eddig úgy tünt hogy én is tetszek neki. Fogtuk egymás kezét,simogatott, ölelgetett. Mindent elmondott nekem, rengeteget időt töltöttünk eggyütt. Viszont az utólso pár hétben alig csínáltunk valamit.

Mióta rá írtam hogy ez az egész kézfogás,láb maszirozás simogatás csak barátilag szánja, és hogy tudom hogy nem lesz semmi köztünk. Erre azt írta hogy nem fogtuk egymás kezét és hogy nem is símogatott. Úgy voltam vele hogy köszi rendben. Azóta más fiúkal is elkezdtem írni, és ezt ő (a fiú aki tetszik) is meghalotta. Mikor megtudta elkezedett simogatni de ellöktem a kezem mert nem kell simogatni engem ha nem gondolja komolyan. Nem vagyok a macskája. Azóta nem írtunk. Nem beszéltünk. Ma a suliba probált velem beszélni de nem nagyon érdekelt, a legjobb barátomtól megkérdezte hogy ki ez a fiú és hogy én miért járok vele, és hogy miért ír nekem az a fiú ilyen giccses dolgokat. Suli után rám írt hogy ki az a fiú akivel írogatok. Nem mondtam el, mert nem tartozik rá. Megkérdeztem hogy hogy van, és azt mondta nem jól mert valamit elrontott és hogy olyan fúra most minden. Beszélni akartam vele hogy mi baja van. De nem mondta el.

Miért ilyen? Nem tetszek már neki? Haragszik rám


15 évesek vagyunk. Bocsánat a helyesírás miatt. Már 6 éve nem élek Magyarországon



2017. dec. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki csak nem merte bevallani mivel azt mondtad neki hogy az csak barátilag történt így inkább letagadta hogy ne kerüljön kínos helyzetbe.
2017. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszel neki és féltékeny

Hol élsz?

2017. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laonda38 válasza:

szia.

csak barátilag szánja?

stb,stb?

szerintem volt ott más is,amikor írta.

vagy valakinek bizonyított,,,vagy

nagyon vissza húzódó.

ui: (valamit,elrontott)

hát ez az?!?!?!

2017. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!