Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok én ebbe a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok én ebbe a lányba?

Figyelt kérdés

Szóval óvodás korom óta ismerem. Ő elég vallásos. Évekig nagyon szerelmes voltam belé de akkor még 12-13 éves lehettem. Úgy érzem kedvel. Attól tartok ha összejönnénk én is bekecsöppennék ebbe a vallásos dologba. Egy faluba lakunk meg szüleimmel szoktunk eljárni a gyülekezetbe meg én is hivő vagyok de annyira nem mint az ő családja. És ez hátráltat. Pedig amúgy tök átlagos csaj nem ilyen zárkózott, csak ez a vallásos dolog hátráltat. Pedig amikor vele vagyok meg tudnám csókolni

17/f


2017. dec. 17. 18:32
 1/1 anonim válasza:
"Meg tudnam csokolni"-ha tenyleg csupan ennyit erzel iranta/ez jut eszedbe, amikor ra gondolsz, akkor ez onmagaban nem jelenti azt h szerelmes is vagy bele, ha reszletesebb leirast adnal rola, hogy miket erzel meg iranta, akkor egyertelmubben lehetne valaszolni a kerdesedre-az pedig, hogy vallasos miert hatraltat, ha te is az vagy, idopocsekolasnak erzed plusz orakat tolteni a templomban vagy?..szerintem ez onmagaban nem kene h visszatarto ero legyen a kapcsolatotok kiakalitasaban
2017. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!