Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok ebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok ebbe a lányba de sajnos van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy évvel idősebb és nagyon szerelmes vagyok belé. Idén nyáron lett barátja. Év közbe próbáltam kiverni a fejemből tetszettek csajok akik 100x jobban néztek ki de eszembe jut a mosolya az arca és hogy milyen édes szinte sírva fakadok. Mivel elballag azon gondolkodtam hogy nem ártana Facebook kapcsolatot tartani. Mivel nem írta ki hogy kapcsolatban így nem tudom hogy együtt lesznek e. Jobbat nem tudok mint hogy várok. Olyan ne írjon aki azt mondja haggyam. Nem tudom elfeleljtettem nem hagyom. Bármennyit várok rá. Lehet megbanom lehet nem. A srácot elnezve nem lesz hosszú kapcsolat szerintem.
2017. dec. 12. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Jézusom!!! "Mivel nem írta ki hogy kapcsolatban így nem tudom hogy együtt lesznek e"

Komoly sebek... Kérdező, figyelj, van barátja, hagyd, a facebook-ot meg... Nem is tudom, ez most engem... A lényeg az, hogy nem akar tőled semmit, mert a barátját szereti, én nekem facebook-om sincs, telefonom, mert nem akarom, hogy más emberek, a magánéletemet kutassák. 16/F

2017. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, és gerinctelen dolog, más kapcsolatába bele menni. Szóval, tudod, sok rossz dolgot kívánok neked, ha ilyenbe kezdenél :) Nagyon szívesen :) Hihi.
2017. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Látom kritizálni tudtok. Szóval odairta ki NE írjon ha már itt tartunk. Nem akartam belenyulni a kapcsolatukba. A saját értelmi szintedet jellemezted kedves első látom pár centivel te is a föld felett érzed magad de segítek nem önelégült nyomorult válaszát vártam. Köszönöm.
2017. dec. 12. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni, de "Nem tudom elfelejtettem nem hagyom" Ez azt jelenti, hogy nem hagyod, és bele akarsz nyúlni a kapcsolatukba. Nézd, én erre vagyok, hogy ezt fékezzem, mert csúnya dolog.
2017. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És engem legyélszives, nem jellemezni, én csak azt írtam, ami mindenkinek jó. Nem értem mi ebben a rossz. Tudod, igazából a válaszunk, amit itt írunk, semmit se fog jelenteni neked.
2017. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Nem akarom megakadályozni a kapcsolatukat. De szeretem. De ettől függetlenül nem nyúlok bele. Azt írtam előbb utóbb lehet szetmennek de nem én általam.
2017. dec. 12. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendben, ha nem általad, akkor sajnálom az előző mondataimat.
2017. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én bocsánat a csúnya hangnemért nem értettük egymást
2017. dec. 12. 22:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendben csákó :) Semmi baj :D, igazából, énse vagyok ilyen haragos, csak tudod, most van egy lány, akivel első találkozóm lessz internetről ismerem, és én ilyenkor, annyira izgulok :), na mindegy, ha kell valami segítség, írj privátot, szívesen segítek 16/F
2017. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16 évesen ugyan így voltam én is ahogyan Te.. én beletörődtem, hogy van valakije és próbáltam én is megismerni új embereket, viszont nagyon jóban maradtunk facebookon.. tartottuk a kapcsolatot.. közben nekem is lett egy kapcsolatom, az övé is tartott.. aztán a sors is úgy akarta, hogy egymásra találjunk és a véletlen műve, vagy sem, de 1 héten belül szakítottam a párommal és ő is a párjával.. mondanom sem kell 2 héten belül már össze is jöttünk.. 3 évet voltunk együtt :) remélem kis reményt ad a történetem 21f és 21l voltunk
2017. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!