Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, de hát "molettebb" testalkatú, ha lehet így fogalmazni" és ezért szégyenlem a barátok és család előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt a fiúval, de már utalt rá, hogy mi lenne ha együtt lennénk?

De 1. Anyukámék nem örülnének,ha barátom lenne ennyi idősen, és elleneznék.

2. Nagyon tetszik, és szeretem a fiút, de szégyellném egy kicsit.

Mit tegyek?



2017. dec. 18. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem szereted. Akit szeretsz azt felvállalod. Nem szégyenled.
2017. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De barátságnál meg többet érzek nála.
2017. dec. 18. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy???

Ha igazán szereted, felvállalod. És nem fog érdekelni, hogy picit ducibb, sem a többiek véleménye. Akkor eszed ágában sincs mással lenni, ő tesz boldoggá egyedül...

Plusz a srácnak kegyetlenül fog fájni, ha rájön, hogy szégyelled. Ráadásul, ha tudja, hogy a súlya miatt, akkor nagyon durván a lelkébe taposol.

2017. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Az a baj, hogy van egy bizonyos megfelelési kényszerem mások felé, és hogy mindig a legjobbat hozzam ki magamból stb. És szerintem ez ennek is köszönhető
2017. dec. 18. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám egy alacsony, nem igazán jóképű fiúval. Több, mint barát, de nem tudom elképzelni, hogy járjunk, együtt sétálgassunk a városban, meg ilyesmik. Csúnya dolog a megfelelési kényszer...
2017. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engedd el a megfelelési kényszert. Te fogsz vele járni, nem ők; és ha neked önmagában, úgy, ahogy van, tökéletesen megfelel, akkor boldog lehetsz vele; nem kell törődnöd mások véleményével. A te boldogságod miért ér kevesebbet mint mások előítéletei? Különben is, aki beszól meg lehet, hogy irigy a boldogságotokra, mert ti megértitek egymást, stb. Ha igazán szereted, akkor nem érdekel, mit gondolnak róla a többiek; neked ő tetszik, neked ő kell , és kész. Egyébként nemtom, mennyi idős vagy, nekem egy bizonyos kor alatt fura lenne a járás valakivel, de volt itt valami olyan kérdés, nem tudom, pontosan hogy volt, de valami ilyesmi, hogy a 14 év alattiak mit értenek azalatt pontosan, hogy járnak. A vége szerintem a kérdésnek nagyjából ez volt. Szerintem pl kézen fogva sétálgatni, akár időnként szájrapuszi, vagy arcra, meg eljárkálni moziba, azt lehet; de amúgy akkor úgy is lehet, hogy a szülők ne randit lássanak benne, hogy beszerveztek még 1-2 embert, hogy ne legyen feltűnő. De úgy, hogy közben az ne legyen kihasználás, tehát a többiek is akikkel mentek együtt, ők is jól érezzék magukat, de mondjuk a mozi az például pont olyan, hogy ha tetszik neki a film, akkor érzi jól magát, de mondjuk egy cukrászda esetén más a helyzet.
2017. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
Ha igazán tetszik és valóban vele akarnál lenni akkor ilyen dolgok, mint hogy kicsit duci, nem érdekelnének. Ha szégyelled, akkor nem tetszik annyira mint amennyire te gondoltad és jobbat is érdemel a srác annál mint hogy valaki olyannal legyen aki szégyelli.
2017. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj az, hogy egy ilyenben is ennyire számít valakinek, hogy mások mit gondolnak.
2017. dec. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A te életedről van szó. El kell döntened, hogy a másoknak való megfelelésed a fontos, tehát politikus, színész akarsz-e lenni. Vagy az a fontos számodra, hogy boldogan kiegyensúlyozottan élj.

Akik azért szeretnek amilyen vagy. Elfogják fogadni a döntésedet. Egyébként is, ehhez senkinek semmi köze. Normális szülők nem szólnak bele a gyerekük életébe. Esetleg tanácsot adnak.

2017. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiú érdekében, hagyd békén...!

Én is ilyen alkatú vagyok, és unom, hogy az egész világból az a szenny ömlik, hogy nem jó a testem.

Orvos: jaj, diétázzon, mert hát a vérnyomás

Pi*ukák: hájaaaass...

Többi ember: poénkodnak rajta, mondjuk ezt letojom. Én is tudok troll lenni, ok.


De, hogy még az embernek a barátnője is állandóan emiatt nógassa? Basszus...

17F

2017. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!