Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit értetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit értetek az alatt hogy egy fiú érdekes/furcsán érdekes?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2017. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt, hogy jól néz ki meg minden, de furcsán viselkedik, mármint pl kicsit bolondnak tűnik, furcsa hóbortjai vannak, vagy esetleg túl felnőttesen viselkedik a korához képest :DD
2017. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mindenképpen tetszik nektek?
2017. dec. 22. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem tetszik nekem, ha ezt mondom
2017. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FulopHella válasza:
Nagyon taszít! Egyébként azt, hogy külsőre akármilyen is belsőnek valaminek nagyon nem megfelelően viselkedik, Pl: Kora, Neme
2018. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En személy szerint azt, ha vannak furcsa dolgai, amolyan meg nem értett egyéniség a suliban. Ennek persze van két véglete, az egyik nagyon gaz, a masik véglet meg ami nekem bejön, mikor nem arról van szó, hogy a srác “totál zakkant”, hanem a társai képtelenek felfogni, hogy o nem olyan, mint a többi. Pl az osztályban vannak a menő fiuk, es ők kiközösítették, mert ő nem egy beszédes típus nagyon, es gyakran depis, aminek mindenféle családi es egyéb okai vannak, es legtöbbször zavarba jon, ha valaki hozzászól es hulye vicceket süt el, ezt meg mindenki félreérti es elkonyvelik idiótának. Pedig ha közelebbről megismered, nagyon édes fiu. Csak ugye van a sok hulye ember...


Szóval en ezt ertem az alatt, hogy egy fiu érdekes/furcsa, de en ezt leginkább jo értelemben használnám.

2018. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha... Akkor mindenkinek más véleménye van az efalyta megnevezésről?
2018. jan. 6. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!