Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdekes sztori. Ezek után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes sztori. Ezek után hogy bízzak a lányokban? (lent)

Figyelt kérdés

Hello, nos a sztorimat már lehet páran ismeritek, azóta történtek dolgok.

!RÖVIDEN!

Egy lány osztálytársammal téli szüntben voltam korizni(ő utazott 30+km-t ezért), nagyon jól telt, kérte, hogy fogjam a kezét, stb. Osztályban nemrég néztünk filmet, akkor is barátnője helyett hozzám bújt, nagyon sokszor bámul órákon, rámmosolyog.

Eddig mind szép és jó, viszont 2 hete szinte az orrom előtt találkozott suli után egy fiúval az iskolából, akivel szüneteken is többször beszélgetett, ma már ott tart a dolog, hogy vele SMSeezik órákon és a háttérképe is egy közös képük. Én ezt a lányt eddig szerettem viszont szerencsére nem kell hogy szenvedjek az érzések miatt mivel alaposan megutáltam...

Kérdéseim: Ezek után mégis mi a bánatból jöhetek rá, hogy tetszek egy lánynak?

2. A lány viselkedése, közvetlensége mennyire normális? Én képzeltem többet a dolgokba?



2017. febr. 14. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

hát öregem kb 14-16nek saccolnálak, tetszettél neki, de ahogy lejött eléggé töketlen voltál és nem léptél semmit, nem adtad a tudtára, hogy akarsz tőle valamit, amit nem úgy kell, hogy megkérdezed, hogy járunk?? Mert az mindennek a legalja, egyszerűen nevetséges az a kérdés, hogy akarsz járni?


Kedvelt, tetszettél neki, nem léptél így tovább lépet egy másik srácra.

2017. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De, utána rögtön megbeszéltük, hogy megyünk megint korizni, mindkétszer én hívtam el őt, és a végén addig halasztgatta első héttől kezdve(tehát 4 napra rá) ameddig bezárt a koripálya basszus. Velem a mai napig ugyanígy viselkedik, ugyanilyen kedves STB. Énszerintem ő nem látja és nem érti a dolgokat, mondták már nekem hogy gyerekes lány.

15-k vagyunk mindketten

2017. febr. 14. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj beszélgess vele, kérdezz róla mindig h mi ujsag van vele hogy van. Mutasd ki h tobbet érzel iranta. Ennyi.
2017. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-el értek egyet akkor is. NemViccelek most tényleg nem viccelt. Szerintem ez az egyik legnormálisabb válasza vagy lehet álmodtam az egészet.😱

NemViccelek TUDOM ki VAGY!😎

2017. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeritnem csak haverok a másik sráccal a környezetembol kiindulva.

Hívd el valahova és ha tetszik akkor lépj!

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem haverok, együtt vannak... Egyértelmű.

Ha szeretett a lány, hogy létezik hogy 1 hét alatt túl tette magát rajtam? Nincs ilyen...

2017. febr. 17. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100% hogy járnak?
2017. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval, szünetben találkozgatnak, órán vele SMSezik, becézve van beírva a telefonjába, ő van a háttérképén és együtt mennek haza, és amint mondtam az orrom előtt találkoztak keettesben 2-3 hete...
2017. febr. 17. 20:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem mondtam hogy egyre kevésbé foglalkozik velem a lány..
2017. febr. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!