Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek össze a barátotokkal? Hány évesen csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
Légyszi meséljétek el. Tök kíváncsi vagyok.

2017. dec. 21. 20:22
 1/8 anonim válasza:
100%
16 évesen elvitt moziba akkor csókolóztam először és ő volt az első barátom azóta is együtt vagyunk 19/L
2017. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
18 éves voltam az első csókomnál,most annyi vagyok. Barátom még nem volt, mindig csak majdnem. Rengeteg sztorim van. :D
2017. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 úhh írnál 1-2-őt nagyon izgin hangzik😊
2017. dec. 22. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen volt az első csók, azzal a sráccal már rég nem vagyok együtt.

A barátommal meg egy koncerten ismerkedtünk meg:)

2017. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen csókolóztam először, azóta már nem vagyok a fiúval viszont nagyon meghatározó emlék maradt az első kapcsolatom 🙂

A jelenlegi barátomat meg nagyon különleges módon találkoztunk. Egyetemi kollégiumban a szobatársam összejött vele első évben. A lány szétcsalta szegény srácot majd dobta. Nyáron megkértem a srácot ( mivel amúgy nem voltunk rossz viszonyban) hogy segítsen az egyik vizsgámban. (ugyanazon szakon vagyunk) Akkor sokat beszéltünk és szép lassan rájöttünk hogy minket a sors egymásnak teremtett. Ennek lassan 8 hónapja, és azóta is ugyanolyan erősen szeretjük egymást ahogy elkezdtük 🙂🙂

2017. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen csókolóztam először, de abból később nem lett semmi, a csók volt a max, és a vége is xD


A barátommal 18 évesen jöttünk össze, és együtt is vagyunk:)

2017. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

* #6os vagyok:) lemaradt a hogyan:D

Barátok voltunk évekig, és tavaly rájöttünk, hogy többet szeretnénk a másiktól:)

2017. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

14 evesen csokoloztam eloszor.

A mostani baratommal meg hat ivazabol facebookon ismertuk meg egymast. Ram irt mert unatkozott szoval semmi ilyan celall hogy most csajozna vagy valami. Nem szoktam visszaigazolni senkit akit nem ismerek de valamiert ot visszaigazoltam. Aztan beszelgettunk minden nap aztan hivassal is beszelgettunk. Ki alakult egy vonzalom. 100km re lakott tolem azt hozza teszem szoval nagy nehezen talalkoztunk is. De akkor mar tobb volt az mint baratsag de be beszeltuk magunknak h haverok vagyunk aztan talalkoztunk megint na ott mar ra jottunk hogy jo rohadtul nem baratsag ez mar csokoloztunk. Szoval jah aztan ra 2 napra ossze is jottunk. 2 eve vagyunk egyutt :)

2017. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!