Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a barátotokkal? Mennyi idő után csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 18:10
 1/5 Moszuke ***** válasza:

nem csókoltam még meg egyik barátom sem.

23f

2011. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még én sem.

28f

2011. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyikkel úgy ismerkedtem meg,hogy megcsókolt. Lövésem sem volt róla ki ő, aztán csak együtt voltunk 1 évig többé kevésbé, bár én inkább semminek nevezném,nem kapcsolatnak, fiatal voltam nagyon, 15 éves. A másikkal 16 majdnem 17 évesen ismerkedtem meg, na vele egy hétig vártunk, pedig már együtt voltunk, ő nem akarta valamiért, az okát a mai napig nem tudom, de mindössze 1 hónapos kapcsolat volt.

Nehéz visszaemlékezni, mert sosem tartottam ezt a csók dolgot számon.

2011. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyi fürdőben találkoztam vele, aztán facebookon elhívott randizni. Aztán elmentünk pizzázni, sétáltunk a Duna-parton, aztán hideg volt (tényleg hideg volt, dec 23. este) és ezért megölelt, hogy ne fázzak annyira, aztán megcsókolt. És azóta együtt vagyunk. (L)
2011. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy tőserdei baráti bográcsozáson találkoztam vele először. De nekem még exemen járt az eszem. Neki elsőre megtetszettem, de ott igazán ezt nem mutatta ki. Este náluk folytatódott a buli, majd a diszkóban kötöttünk ki. Pár ital után én is felszabadultabb lettem és elrángattam táncolni. Nem hagytam hogy megcsókoljon, se azt, hogy közelebb kerüljön hozzám, nem éreztem azt a lángot iránta, de valamiért vonzódtam hozzá. Nem jöttünk össze azon az éjszakán, de sok ilyen közös estünk volt ezután. Kitartóan udvarolt nekem, vezetni tanított, elkezdett futni miattam, később én is vele tartottam, egész éjszakákat átmsneztünk. Jó párszor nagyon megbántottam és 4 hónap után megbeszéltük többet nem találkozunk, nem beszélünk, mert neki fáj, hogy csak barátok vagyunk. Nagyon hiányzott nekem. Aztán 2 hétre rá találkoztunk egy szórakozóhelyen ahol bevallotta hogy belém szeretett. Ott abban a pillanatban az én szívem is megdobbant. 3 éve vagyunk együtt. :)

25N

2011. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!