Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hibáztam. Lenne értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Hibáztam. Lenne értelme mégegyszer beszélni vele? 16/L

Figyelt kérdés
Nyáron elutasitott valaki,aki nekem még mindig nagyon sokat jelent.Akkor mérgemben azt mondtam neki,hogy ne beszéljünk többé,én ezt már másnap megbántam.Akartam őt keresni pár nap után,de megtudtam hogy összejött egy barátnőmmel,igy hagytam,vagyis ebből nagy veszekedés lett.1 hét múlva szakitottak jóval utána irtam neki szülinapjára,nem is válaszolt már annyira nem birtam ezt hogy irtam újra és azt irta hogy nem utál engem de hagyjam békén.Ez még suli előtt történt,de azóta minden nap látom és belevagyok betegedve hogy juthattunk el idáig hogy még csak köszönni sem tud? Néha csak mereven bámul máskor mosolyog de sosem szólunk egymáshoz és ez nagyon bánt.Nem tudom őt elengedni.Mit tehetnék?

2017. dec. 21. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejsd el.
2017. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem megy egyszerűen csak érdekel mi van vele és fáj hogy igy alakult ez az egész mert tudom hogy egy nagyon jó srácot vesztettem és nincs mégegy ilyen
2017. dec. 21. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszéljetek meg mindent
2017. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért mondtad neki azt hogy ne beszéljetek többé?

Miért szivatsz mást a saját meggondolatlanságod miatt?

Valszeg rosszul esett neki amit írtál, de túllépett rajtad, és szerelmi gondjai is vannak, te meg még mindig kiakadsz rajta hogy nem köszön. Nem is fog, hisz azt mondtad neki ne beszéljetek többé, ezek után hogy várhatsz el bármit is?


Tanulj abból, hogy nem lehet az emberekkel csak így szórakozni, van következménye a szavaidnak.


Engedd el, vagy ahelyett hogy tanulnál, szivasd őt is tovább és könyörögj neki.

2017. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engedd el:)
2017. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nincs jó válasz :D

Hasonló helyzetbe vagyok, mint te (csak épp egy kicsit bonyolultabb egy 3. fél miatt), és tényleg az lenne a megoldás, hogy elfelejted, nekem több mint egy éve nem megy, szóval neked se tudok tanácsot adni, hogy hogy lehetne.

2017. dec. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zebulon66 válasza:
Az nem lehet, hogy csak az bánt ennyire könnyen elengedett?
2017. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!