Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek arra utalhatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek arra utalhatnak hogy szimpatikus vagyok neki és érdeklődik felőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy most elkezdtem beszélgetni egy régi barátommal (srác) és nekem bejön mert tökre kedves. Rámírt hogy gratuláljon egy versenyem miatt és direkt fél órával kevesebbet aludt miattam hogy tudjjnk még egy kicsit beszélgetni. Megkérdeztem hogy mikor kereshetem és azt mondta hogy bármikor ráirhatok mert én sosem zavarom és azt is mondta hogy mikor velem beszél olyan gyorsan telik az idő. Ezeket csak szimplán kedvességből mondta vagy lehet egy picit bejövök neki? Egyébként a srác csendesebb típus és nem sokat beszél...

14/L


2017. dec. 23. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti :)
2017. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja. :)
2017. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De olyan fura lenne ha tényleg... 7 évben 1x találkoztunk 😂❤
2017. dec. 23. 17:05
 4/4 anonim válasza:
Atyaég micoda prjobjámáid vannak
2017. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!