Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jumanji társas ha létezne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jumanji társas ha létezne örülnétek? Tudnék én is kemény csávó lenni és bátor, hogy szerelmet valljak?

Figyelt kérdés

Most tudom, hogy nincs, azért már túlléptem azon az 5 éves szintemen, de még mindig bennem él.

A kocka karakterben magamra ismerte, óhh te jó ég.

Egy és ugyanaz a sárga esőkabátom van nekem is!

Meg Uncharted-es cuccaim!

Meg jajj, ez talán SPOILER de én is írtam házikat másoknak.

Hogy éreztek ennyire rám?

Mintha nekem írták volna a filmet, Jake Kasdan nagyon nagy arc.


S én hiába próbálkoztam gyerekik, rám izom alig jött fel eddig, pedig gyúrok meg minden, de menthetetlen az én esetem.

Nekem a szerelem se megy, nem is fog soha, de ha egy ilyen társast tudnék szerezni.

Miért nem úgy alakulnak a dolgok ahogyan azt én mindig elképzelem?


2017. dec. 23. 19:43
 1/2 anonim válasza:

Az élet sose úgy alakul ahogy azt mi szeretnénk, hiába hogy sok dalszöveg én is mondják hogy mi írjuk a saját sorsunkat ez mégsem teljesen úgy van. A szerelem meg majd megtalál még fiatal vagy. Addig örülj míg független lehetsz. Az iznaidon meg ne aggódj aki igazán szeret és elfogad az nem a kockaid miatt teszi majd.

A jumanji játékról szólva meg...nem biztos hogy szerencsés lenne....nemsok ember maradva élve a környéken sajnos. Az emberek napról napra gonoszabbak. Az egyik tanárnője mondja mindig hogy két dolog határtalan: az emberi hülyeség és az emberi gonoszság

2017. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben a Jumanji-ban a társason belül játszanak, köszi a válasz amúgy, de ez nem olyan mint a régi (hm...van aki ismeri azt is?)

De értem amit mondasz, tudom is, csak egyszerűen beszippantott megint ez az álomvilág, amiben legszívesebben élnék.

2017. dec. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!