Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 9 éve barátok vagyunk egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve barátok vagyunk egy lánnyal,9 éve szerelmes vagyok belé engedte, hogy megcsókoljam, de nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Story: szokásosan társasoztunk, "tétekkel" játszottunk, megnyertem, és az volt a tét, hogy megcsókolhatom. Megcsókoltam, utána mondta, hogy vegész este is mehet.

De hozzá tette, hogy ez egyszeri alkalom.

Észrevételek: előtte nem tudta, hogy szeretem, 3 napra rá mielőtt ott aludtam volna, elmondtam neki, azt mondta nem tudja viszonozni.Rengeteget aludtam már nála, minden 2. Héten ott vagyok, és most azt vettem észre, hogy sokkal közelebb ült a megszokottnál, mikor videót néztem oda jött hozzám, rámdölt, és úgy néztük tovább a videót. Ez mind a csók előtt volt, és a csók előtt azt kérdezte, "mi lesz ha jobban belém szeretsz?" nem válaszoltam rá. Kavarodnak az érzéseim, mi tévő legyek?



2016. júl. 4. 00:07
1 2
 1/11 partizana ***** válasza:
67%
Légy óvatos mert nagyon ráfogsz fázni ha csak szórakozik, de persze ebből még az is lehet, hogy mégis fogja tudni viszonozni de nekem ez inkább egy játéknak tűnik..
2016. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
kerdezz ra benne mi van most,beszeljetek meg
2016. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez a lany csak szorakozik veled!

Ne tegyel rosszat magadnak, es keress egy lanyt aki nem mondja a szemedbe hogy gyere ide takarodj

2016. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Qrva unalmas ez a sok kamu kérdés...
2016. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso, nem kamuztam, miert lenne kamu? Takarodj mar ha nem tudsz rendesen valaszolni!
2016. júl. 4. 00:33
 6/11 A kérdező kommentje:

1.2.

A gond ott kezdodik, hogy 9 eve probalok nem ra gondolni, de nem megy :/

2016. júl. 4. 00:36
 7/11 partizana ***** válasza:
49%
De ha szórakozni akar veled, nem az a lényeg, hogy eddig ment e vagy sem, hanem az, hogy jobb nem törődni vele. De még nem tudod biztosan, hogy csak játszik e, próbálkozhatsz.
2016. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy érzed, ha nem fáj a szíved és még bírod akkor maradj a jelenlegi pozíciódban, nem jó elkapkodni a dolgokat, ha viszont fáj a szíved és többet akarsz akkor esetleg várj egy kis időt (tényleg csak rövidet) és amikor eljött az idő akkor mond meg, hogy szereted és te többet akarsz, ha azt mondja hogy rendben akkor mindenki happy ha nem akkor pedig hagy őt el egyszer és mindenkorra

(ez csak tanács)

2016. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Takarodj mar ha nem tudsz rendesen valaszolni!"

Normális kérdésre tudok normálisan válaszolni.

A stílusod pedig téged minősít.

2016. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle most mit szeretne, vagy pici rövid ideig még csináljátok ezt aztán próbáld megcsókolni, ha sikerül, de utána nem akar járni akkor hagyd játszadozik, ha igen neki vannak/lettek érzései. Ha nem is engedi a csókot nem akar semmit.
2016. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!