Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha valaki utánoz engem? Miért utánoz valaki? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel egy osztályba járunk .Sokszor utántöltő már engem.Engem ez nagyon zavar,hogy utánoz,mivel én próbálok eredeti maradni és önmagam vagyok,ő pedig leutanozza a személyiségemet,a stílusomat és sok mindent.Pl.van egy sorozat amit én néztem és aztán ő is elkezdte nézni és neki is nagyon megtetszett.Abbol a sorozatból a kedvenc szereplőm az ő kedvenc szereplője is.En már mondtam neki,hogy szeretem a melegeket mert annyira aranyosak,ezután ő is ugyanezt mondta hogy ő is imadja azokat,holott amíg én nem mondtam ezt neki,azelőtt azt mondta hogy mennyire undorítóak meg ilyenek... Elkezdtem Mom jeans stílusu nadrágot hordani és ő is ezt tette....Hogyan állítsam le anélkül hogy bármit is mondanék neki?Mert amikor mondtam neki akkor mindent letagadott és még én voltam a hibás amiert "veszekedek"...

2017. dec. 25. 21:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Utántöltő helyett *utánzott😂😂😂
2017. dec. 25. 21:08
 2/11 A kérdező kommentje:
És az is idegesíto érzés amikor ugyanazt mondja amit en.Pl. elsutok egy poént de senki nem hallja vagy annyira nem figyel senki,mivel én amúgy is halkabb , visszahúzódóbb vagyok .És ilyenkor ő megismétli azt és akkor már hallják és learatja a baberokat úgymond..
2017. dec. 25. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél közelében, ne beszélj vele.
2017. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hát az feltűnő és amúgy is nagyok tapados és rámenős lány.Es mellesleg a legjobb barátnőm..
2017. dec. 25. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen "barátnőm", direkt azokat követi pl. Instagramon is, akiket én, mutatok neki egy ruhát, ezt szeretném megvenni, már neki is olyan kell. :D Tudom mit érzel, de sajnos ezekkel nem tudsz mit csinálni, tedd azt amit én próbálok, ne foglalkozz vele. 16/L
2017. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. dec. 25. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy nem érzi e saját magát cikinek?Én mondjuk ha emiatt megsértődne rá is hagynám az egészet, inkább akkor másokkal vagyok minthogy engem valaki utánozzon.Nehogymár...
2017. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ez volt nálunk is,hogy van egy lány aki kb.mindenkit utánozni akar és mi,ezért nem szeretjük,(de még van más indok is,de az nem lényeges)és megmondtuk neki.Hát ő meg úgy tett mint ha ő nem tehetne semmiről.Aztán a tanár is leültettet minket és neki is elmondtuk,hogy zavar,erre meg: ÉS ATTÓL MÉG,HOGY MEGEGGYEZIK A STÍLUSOTOK AZ MIÉRT LENNE BAJ?!Hát mi meg mondtuk na kösz szépen.12/L
2017. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ti hány évesek vagytok? 11-12-nek saccollak benneteket...
2018. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
13xd Amugy nem csinálnék belőle vitát ha nem latszodna ennyire és akivel volt már ilyen az tudja hogy milyen nehéz ezeket magadban tartani...nagyon idegesítő hogy nem tudsz saját magad lenni mert az már foglalt ...pedig ő nem te vagy
2018. jan. 16. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!