Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.


Van egy bizonyos fiú, akivel a kapcsolatunk igen bonyolult. Szeptemberben költöztek ide, akkor ismertem meg. Nem beszéli még tökéletesen a magyart, ez is problémákkal jár persze, nade nem ez a legfontosabb.

Aranyos gyerek. Első ránézésre már szimpatikusnak tűnt. Egy iskolába járunk, ahol ugyan nem látom sokat , de hetente egyszer, délután találkozunk edzésen. Már az elején is barátságos volt. Nem kereste a társaságomat, de nem is utasította el. Én közeledtem felé. Jól fogadta. Ekkor még odáig voltam érte .Amint kezdtem jobban megismerni, lassan de ráébredtem, hogy nem illünk össze. Magamban eldöntöttem, hogy csak barátok leszünk. Ő erről mit sem tudva, közben szakított a barátnőjével. Lépett felém, kereste a társaságom, haza akart kisérni, ideadta a sálát ,hogy meg ne fázzak, nameg próbál szépeket mondani.( kisebb-nagyobb sikerekkel) Azt akarom, hogy barátok maradjunk. Az osztálya amúgy sem kedveli túlságosan. Amikor egyszer az osztálya előtt futottunk össze, az osztálytársai tátott szájjal mutogattak rám a teremből.(ezt azóta se tudom hova tenni) A többiek mondják,hogy ahogy rámméz is látszik a szemém.. de szerintem ez badarság..

A lényeg,hogy nem akarom megszakítani vele a kapcsolatott.

Mit takarhatnak tettei?

Mit érezhet irántam?


Köszönöm ha időt szakítasz a kérdésemre.



2017. dec. 27. 02:01
 1/4 anonim válasza:
Szia! Azt írtad hogy az osztálytársai nem kedvelik annyira.Lehet hogy azért keresi a te társaságod mert úgy érzi veled baratsagot köthet.
2017. dec. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt, hogy szeret teged, de az biztos, hogy kedvel. Mivel az osztálytársai nem szeretik, “csak te vagy neki” (ne értsd félre, nem azért barátkozik veled, mert nincs más, egyszerűen szimpi vagy neki barátilag), igy jo barátságot szeretne veled. De lehet, hogy szerelmes beléd. Ilyen helyzetben nagyon nehéz eldönteni. Amíg meg nem tudod, nem is kell ezen rágódni.
2017. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam:))
2017. dec. 27. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit takarhatnak tettei?

Mit érezhet irántam?"

Szerintem a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbélgyulladásáról akar veled beszélgetni. Ugyan mi mást akarhatna egy fiú a csajoktól?

2018. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!