Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van az évfolyamomban egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az évfolyamomban egy srác aki tetszik és ő is ad néha olyan jeleket. Szerintetek valamit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van az évfolyamomban egy srác aki tetszik és matek órán mellette ülök. Általában matekon jól elvagyunk beszélünk de azt nem tudom hogy ő gondol-e valami komolyra. Ma megfogta a kezem matekon de utána hirtelen en elrántottam mert megilyedtem. Ez jelenthet valamit?

2017. nov. 13. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Totál beléd van zúgva. Lehet hogy a kézelrántást félreértette. De beszélj vele. Egy fiú nem fogja meg csak úgy a kezed. Figyeld a jeleket. Ha téged néz az jó jel. Ha próbál mindig megérinteni szintén jó jel. Ilyenekre figyelj. De össze szeretne szerintem veled jönnj. Ha kell valami irj privit
2017. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
leheletetek oran és beszélj vele
2017. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!