Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vegyes érzések uralkodnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyes érzések uralkodnak bennem. Jelenleg úgy érzem, hogy megőrülök az exemért, minden rossz ellenére vissza akarom kapni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Túl csúnyán váltunk el ahhoz, hogy még egyszer beszéljek vele, ezen kívül, ha én mondanám neki azt, hogy találkozzunk teljesen megalázkodva érezném magamat.

Nem rég szakítottunk, teljesen összezavart, azt mondta legutóbb, hogy még most sem tudja azt mondani, hogy nem szeret, de nem kezdené elölről.

Egyszer azt érzem, hogy gyűlölöm, másszor, hogy még mindig kötődöm hozzá, az eszem azt mondja, hogy túl sok balhé volt köztünk ahhoz, hogy újra felkeressem és azt mondjam neki még egyszer, hogy kezdjük újra, legutóbb azt írta, hogy élvezi azt, hogy újra szabad.

Nagyon hiányzik, mit csináljak?

Ha a barátaimmal vagyok is rágondolok, ha filmet nézek, játszok, iszok, akkor is, mindent megpróbáltam, próbáltam más fiúval ismerkedni, de benne is csak őt keresem, így felesleges.

Voltatok ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok?

/L


2017. dec. 27. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia !ugyan ebben a helyzetben vagyok pedig már 1,5 éve szakítottam a barátommal ,azóta nem is volt más kapcsolatom és sajnos sokszor érzem úgy hogy hiányzik meg hogy visszamennék hozzá,de tudom hogy nem lenne helyes döntés(ezt most nem fejteném ki )..szerintem mivel neked elég friss a dolog várj még ,az idő múlásával majd sikerül kicsit elfelejtened..Próbálj meg abba kapaszkodni hogy vár rád majd egy jobb és hagyd magad mögött az egészet 🙂
2017. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!