Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A sogornom tesoja szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sogornom tesoja szerelmes belem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Penteken volt az eskuvo de elotte egy nap o mar itt volt mert nagyon messze laknak innen es aznap este beszelgettunk facen kozolte velem h nem regen volt a szulinapja mit kap mondtam neki hogy ne haragudj de semmit nert nem nagyon ismerlek ahhoz hogy barmit is vegyek. Masnap az eskuvo napjan egesznap ieogatott facen en nem irtam neki vissza majd caak amikor meg unatm h allandoan reezeg a telom annyit irtam hogy szerintem egy helyen vagyunk nem facen kellene beszelgetni es le kapcsoltam a netet. Este 8 fele o mar nagyon berugott bent voltam unokaoccsemmmel a szobaba mert aludt o bejott es hirtelen meg csokolt en el toltam magamtol es mondtam neki hogy nem lehet es kimentem a szobabol. Masnap mikor o haza ment irta facen hogy mindenre emlekszik es jarni akar velem. Mondtam neki hogy ne haragudj de nem lehet mar csak azert se mert a sogoenom occse vagy es egy csalad vagyunk de ezt o nem fogja fel. Mit csinaljak?

2017. dec. 27. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagytok vérrokonok. Sose hallottál még olyanról, hogy 2 testvérpár egymással házasodik meg? Rengeteg ilyen ikerpár van pl. Ne erre fogd, ha nem tetszik akkor mondd meg neki, ha tetszik, akkor meg ne ezen rugózz.
2017. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tetszeni tetszik meg minden, de tudom hogy a csaladom nem nezne jo szemmel
2017. dec. 28. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem vagytok verrokonok, akkor senki nem szolhat be erte. Bar ez a nyomulos stilus nagyon gaz, megertem, ha taszit. De a rokoni szal nem kene, hogy az utatokba alljon.
2018. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!