Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám nem enged el a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem enged el a barátomhoz. Fél éve vagyunk együtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
csak dèlután szeretnèk elmenni hozzájuk mert mèg nem is voltunk egymásnál ès szeretnèm megismerni a családját. Lefekvèsre nem is gondolunk mèg. Anyukám szerint lánynak nem illik elmenni a fiúhoz. Igaza van? 15 L

2017. dec. 31. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A fiú volt már nálatok? Anyukádnak igaza van, de a mai fiatalok ezt nem tartják be.
2017. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a fiú menjen hozzátok. Ismerjėk meg stb, aztán biztosan engedėkenyebb lesz.
2017. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mèg nem volt nálunk de azt engedi hogy nemsokára eljöjjön hozzánk
2017. dec. 31. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

szülői kifogás :D mikor a szülő nem akar valamit ki mondja az első dolgot ami az eszébe jut :D

én pl mikor régen biciklizéshez akartam bukósisakot megkaptam hogy "abba csak a fejed főne be, a bicikisek csak azért hordják hogy ne főjjön be a fejük"

(szüleim mentségére szóljon nem sokat bicikliztem)

ha egyáltalán akarod hogy ő mehessen, ne eröltesd

2018. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de engem szívesebben engednek át a fiúhoz, minthogy ő jöjjön át hozzánk..

Bár én nem is bánom, volt már nálam egy párszor, de sokkal feszélyezettebb a hangulat, főleg a szüleim viselkedése miatt. Ezért elfogadják hogy ha ő nem jöhet ide, akkor majd én megyek el. Persze sosem túl lelkesek ha átmegyek hozzá.

Ilyenek a szülők, féltenek, csak meg akarnak óvni. De egy idő utan engedni fognak, például ha már ismerik a barátodat, főleg ha szimpatikus is nekik.

16l

2018. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!