Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi lehet? Tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet? Tetszem neki? Bővebben lent! (Nagyon hosszan)

Figyelt kérdés

Szóval...van egy srác. Egy iskolába jártunk csak ő elment hatosztályos gimibe.

Az egész elsőben kezdődött (Ő harmadikos volt, tesóm osztálytársa) Rendíthetetlenül bele voltam esve a 6 éves fejemmel. (Még póló nélkül is láttam :D) Persze cukinak talált akkor de nyilván nem olyan okokból :) (Már akkor látszott hogy kisnövésü vagyok) Aztán elment. A gimi a város túloldalán van így nem találkoztunk, viszont ugyanabba a zenesuliba járunk. Ő dobol egy ifi együttesben míg én hegedülök és zenekarban is játszom. A nővérem eléggé népszerű a városban én meg nagyon-nagyon hasonlítok rá ezért ő is tudja ki vagyok és emlékszik is rám. Na és koncerteken mindíg egyszerre hívnak próbálni és olyankor mindig szemezgetünk még ha színpadon vannak akkor is. (Tudni kell hogy az összes tag nagyon helyes egyébként elég híresek is az országban) Szerintem csak most jön a lényeg...

A karácsonyi koncerten a barátnőimmel nyíltan bámultuk őket. Én csak a srácot bírtam nézni és egyszer csak észrevette aztán az egész próbán csak néztük egymást. Utána rohantam öltözni (ők közben elmentek boltba) és csak a koncert negyedénél láttam őket újra a székeken ültek egy asztalnál (én estélyiben voltam, a legtöbben farmerben) és amikor megláttak követtek a tekintetükkel dőltek hátra a székeken hogy még jobban lássanak minket...aztán a srác egyszer csak felállt aztán az összes felállt és elhalattak előttünk folyamatosan figyelve minket és (nevezzük Ferinek (nem az a neve)) csak rám nézett és mosolyogva figyelt. Utána még ott voltak fél óráig aztán elmentek. A koncert után gondolkodtam és csak Feri járt az eszembe. Egyébként én nyolcadikos vagyok ő tizedikes és amíg nem figyeltünk fel egymásra (inkább csak ő rám) akkor is mindig néztem a facebookját meg az instagramját sőt most is nézem. Na szóval tetszem neki? Vagy csak jól szórakozik? Hozzátenném hogy nem az a kihasználós fajta elég kedves. Komolyabb sokáig tartó kapcsolata még(ha jól tudom) nem volt.



2018. jan. 2. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó jel.

A facebook meg az insta nézegetése helyett írj rá és beszélgessetek.

Aztán majs kiderül a későbbiek folyamán mi lesz.

2018. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben...Köszönöm :)
2018. jan. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!