Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom elárulta a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom elárulta a lánynak, aki tetszik nekem, hogy mit érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal osztálytársak vagyunk és nagyon jóban vagyunk. A barátom egy bulin elárulta neki ezt, mikor direkt kértem, hogy ne tegye. Ő erre azt válaszolta, hogy még nem áll készen egy kapcsolatra (ami szerintem nem igaz). Szerintem csak simán nem érdeklem. Nagyon rosszul esett mindaz, hogy a legjobb barátom ezt tette és hogy el lettem utasítva. A lányt minden nap látom a suliban és nagyon kínosan érzem magam miatta. Mit tegyek?
2018. jan. 3. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi probléma! A lány nem néz hülyének, ettől nem kell félned. Én azt mondom hogy hagyd egy ideig a lányt, és egy kis idő elteltével vedd fel vele a kapcsolatot. Az, hogy nem áll készen egy kapcsolatra, az egy tök egyszerű kifogás. Egy szóval nem akar veled összejönni. De azért ne hagyd ennyiben. Legalább barátok legyetek. Ha kell valami írhatsz egy privit!
2018. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikba jársz ? Ha 9 vagy több akk semmi baj am, család szét a ... . És akkor már jöhet az udvarlás ha még van olyan a mai fiatalok nal, semmi baj .. max a csajnak nem jössz be de ezt ő tudja :D
2018. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csapd***család
2018. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tizedikes vagyok, 16 éves.
2018. jan. 3. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pletykás a legjobb barátod, milyen károkat tud okozni ellenséged, hiszen rá már nincs is szükség.

.

Az elutasítás miatt ne idegeld magad. Igaz, rosszul esik ,de mégis jobb, mint pár nap múlva, mikor már mégjobban belezúgtál, a "bocsi, de mégse!"

2018. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már másfél éve bele vagyok zúgva. A barátomba pedig nagyot csalódtam.
2018. jan. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!