Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm volt pasija mászik rám feltünően és nekem is tetszik? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval a legjobb barátnőmnek a volt pasijának elég feltünően tetszek de a legjobb barátnőm még a szakításuk ellenére is szerelmes belé és a fiúnak is tetszik elvileg a legjobb barátnőm DE ez a fiú mindig beszél hozzám már évek óta együtt szoktunk utazni mert egy fele megyünk és beszéltünk a megálóban valamiről és mondtam neki hogy tök jó hogy barátok vagyunk és mondta hogy ebből kisülhet akár más opció is de én ellenkezve mondtam neki hogy igen a más opció az hogy nem vagyunk barátok és akkor csöndbe maradt és ő más opció alatt arra gondolt hogy járna velem és én is nagyon szeretnék vele együtt lenni de nem lehet mert sajnos a legjobb barátnőm volt pasija és nem járhatok a legjobb barátnőm volt pasijával. És azon gondolkoztam hogyha elmegyünk ebből a suliból 2 év múlva akkor nyáron elkezdhetnénk járni de mivan ha akkora már ez a fiú lemond rólam (ami nagyon valószínű mivel elég perverz és jó fej úgyhogy addigra biztos szerez magának barátnőt) nemtudom mitcsináljak nagyon tetszünk egymásnak de a legjobb barátnőm miatt nem lehet mit tegyek?

2017. dec. 14. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából az A meg a B terv is szar, szóval én azt ajánlom hogy inkább C és dugj velem nem rég szakitottam a barátnőmmel és már nagyon csinálnám :D...vagy valaki mással teljesen mindegy csak vele ne
2017. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kis Petikeke válasza:

Szerintem beszéld meg a legjobb barátnőddel a dolgot.

és ha nem érti meg akk csak titokban járjatok össze "aludni" (szeretkezni)

2017. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyet nem tennék a legjobb barátnőmmel hogy titokban járnék a volt pasijával. És tudom hogy tetszik neki a fiú így még jobban offos a helyzet.
2017. dec. 14. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyalokazas bele fer.
2017. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!