Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ellentétek közti vonzódás....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétek közti vonzódás. Ignoráljam, ugye?

Figyelt kérdés

Népszerű,nyílt,ismert ember és ellentéte.

Érdemes egyáltalán bele vágni? Elég nevetségesen hangzik,mivel jóval több probléma adódna,mint a hasonló jelleműek kapcsolatában.

18L



2018. jan. 3. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez bonyolult kifejteni mert lehet hogy csak te érzed magad népszerűtlennek. Ezzel én is így azt hittem egy utolsó,csúnya,senkiházi,buta és átlagos làny vagyok aztán elkezdtem egy hobbit amire ma már az életemet feltenném ez álltal több ember kezdett el csodálni és megismerni. Kiraktam egy új profilképet amit 180-an ember like-olt (tudom ez felszínes de nem ez hozta meg a népszerűséget ez csak egy velejáró) na a lényeg kezd el valamit amire az életedet is feltennèd és ez meghozza a nèpszerűséget na de vissza a témához. Álltalában az ilyen népszerű ember akiről beszélsz csak népszerű emberrel kezd de nem minden esetben hidd el ez saját tapasztalat mióta népszerűnek számítok (ez kicsit egoistán hangzik de nem vagyok az hidd el egy bizonytalan lány vagyok így is). Az ilyen fiúk csak népszerű,buta,cica és p*csa lányokkal kezdenek akiknek csak a sárm és a pénz számít a lányok meg fordítva ahogy leírtam. De az se mindegy hogy lett népszerű pl. ha alapból népszerűnek született mert jóképű vagy pénzes ilyennel ne kezdj de ha úgy lett népszerű hogy a semmiből tört fel és megdolgozott érte pl.sportoló akkor az ilyennel nyugodtan kezdhetsz mert ezrk normálisak és tudjàk honnan jöttek a népszerűség a párkapcsolatukban nem nagyon érdekli őket.
2018. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ignoráld.
2018. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!