Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akar tőlem vmit? Mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem vmit? Mit csináljak hogy érdekeljem őt?

Figyelt kérdés
Egy suliba és oviba jártunk, de az 5.évben elmentem (más város más suli)... Nagyon megviselte..Jártunk majdnem az egész osztály néptáncra és ha mondták hogy válasszunk párt akkor ő csak engem választott...Szerelmesek voltunk egymásba( én még ma is szeretem őt nem tudom). Ha volt olyan lehetőség mindig velem táncolt. Eltelt 2-3 év,most együtt konfirmálunk (mármint vagyunk vagy 17-20an és ő is konfirmál), és volt már úgy hogy engem nézett( szembe ültünk egymással), és amikor a templomba mentem és be volt göndörítve a hajam szinte mimdig engem nézett.. Nyáron is voltunk 1-2 táborba és volt hogy megfogta a vállam egyszer, meg én is próbáltam hogy figyeljen rám. Van musicallym és ő is felment musicallyra (de ő nem csinál videókat) és pár musicallymat megnézte.. Olyan jó volt hogy sokszor van úgy hogy vele álmodok. Mindenki azt modta alsóban is hogy összeillünk meg ilyesmi.. Mit tegyek? Beszélni nem akarok vele csak ha ő kezdeményez mert félek..Mit tegyek hogy fefigyeljen rám? Tanácsokat írjatok légyszi, és kérdéseiteket kommentbe 😊

2018. jan. 3. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg irj ra, hogy “szia. Mi ujsag veled?” Ezzel semmit se veszithetsz, es nem is nyomulos. Innen mar minden johrt, beszelgethettek kedvetek szerint.

Viszont, o a fiu, es ha tenyleg figyel rad meg minden akkor biztos szimpatikus vagy neki es bejossz neki. De o kellene kezdemenyezzen. Ez nem irott szaby, de elvarja minden lany es a fiuk osztonosen kodoltak erre.

Hany evesek is vagytok?

Irj ra, ezzel semmit nem ronthatsz el.

2018. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letiltott..Nem most, nem tudom miért....
2018. jan. 4. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!