Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnek mar egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnek mar egy baratot de nem talalom az igazit. Ilyenkor mit lehet tenni? Csak varni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy,20 felett már talán gond lehet,ha pedig 14-15 akkor türelmesen várni
2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
62%
Van egy pár idióta válasz író 20 év fölött kehet vsak igazán találni akkor már a lányok sem buta libák! Hanem komolyodnak megbizhatobbak!
2018. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 Év felett nem kerek 20.... félre értés ne essék.. a 20 felett pl 25-29 év,ha akkor sem lesz neki pasija akkor van a gond.. Most jó hogy nincs hisz kamaszok azok még általában nem tudják mi az a Komoly kapcsolat.Te vagy az idióta akkor ha nemtudod megérteni azt amit írtam.Vagy túl nehéz a felfogásod.Semmi baj,nem.foglal.elitelni csak mert te suerinted máris idióta az aki elötted válaszolt.
2018. jan. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt irtad nem találsz barátnőt! Látom indulatos vagy így nem is fogsz talalni sosem! Soha semmikor! Ilyenkor az idiótáknak csak várni kell tovább és tovább míg egy olyan csaj meg nem jelenik aki aznap átveri és kifossza!
2018. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kifossza.Vagyis te már egyszer tuti megszívtad öcsém.Magad nevében beszélsz (írsz).Biztos szar érzés lehetett.20F
2018. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Spoilerezek: én nem a kérdező vagyok hanem az egyik válaszoló csakhogy tudd..De elmondom még1 szer mivel az én türemlem végtelen: A kérdező egy lány aki pasit akar..Én erre azt válaszoltam (máshogy megfogalmazva) a kamasz korban nem kell hogy legyen pl 14-15 évesen soknak van.. de az semilyen.. 1-2 hét oszt ennyi.. jó esetben lehet hogy több..Vagyis semmi komoly..Türelmesen kell várni.20 éves Kortól már több az esze az embernek (többségnek).Ha viszont még akkor sem jön össze pl 27-28+ akkor van gond...Persze lehet várni,de abban az időben-korban már az ember máshogy gondolkozik mint a kamaszkorban..Szóval annyi az egész hogy a kérdező inkább várjon még..Nemkell utánozni a kamaszokat vagyis a többséghez tartoznia.Viszont örökre se kell várni.Ennyit szerettem volna leírni.
2018. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Danos: Te azért idiótáztál le mert a válaszomat hülyeségnek vélted,de nembaj mert leírtam bővebben és résetesebben..így már csak megérted.
2018. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Öcsi engem még sosem fosztottak ki! Csak azt írom van par ismerosom akik rajottek sok csaj a penzre megy!
2018. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ebben nagyon is igazad van. Sajna ez így van......
2018. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!