Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus vagyok és szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és szeretnék a barátnőmnek és nekem egy páros pulcsit, de ez ilyenkor milyen? King Queen? Vagy Queen Queen? Ez hogy van?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Princess - Princess, a queen és a king nem tini kategória
2017. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A princess-princess szerintem is jónak tűnik! :D
2017. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Én láttam Ms.& Ms. pulcsit, de láttam már She is mine, I'm hers pulcsit is 😊
2017. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Én az ilyen csajokat fejbe lőném!
2018. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4-es miért is szeretnéd főbelőni őket? Tán valami problémád van?
2018. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az élet rendje fiu es lany! Különben hogy szaporodnánk? Meg jobb ket kulonbozo nem ossze is illik kolbasz lyuk vagy pedig te szerinted lyuk lyuk kolbasz kolbasz? Értelmetlennek tartom az ilyen butasagos felfogasos embereket!
2018. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves előző. Hidd el, az LMBTQ+ emberek nem döntöttek arról, hogy ilyenek legyenek, mint ahogy te sem arról hogy ilye hülye vagy
2018. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!