Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes belekezdenem ebbe a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belekezdenem ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már egy éve megismerkedtem, de csak interneten keresztül beszélgetünk. Idő közben belémszeretett, és én is belé. ilyen érzéseket még sosem érztem, és már majdhogynem folyton rá gondolok...

Itt már csak az a gond, hogy távol lakunk egymástól :/ (2-3óra út)

Én nagyon szeretnék vele lenni, és ha kell utaznék én hozzá, de nem tudom hogy ez így (a távkapcsolat) megoldható lenne-e... nem hinném hogy 2-3hetente való találkozás elég lenne. (szünetekben többet találkozhatnánk, mindketten tanulunk még)

A távkapcsolatról van valakinek tapasztalata? Mit javasoltok?

Szerintetek is megér egy próbát ez a kapcsolat?



2018. jan. 8. 20:16
 1/4 anonim válasza:

Én és a völegényem 3 éve vagyunk együtt

6 város választ el minket egymástól, 3-4 óra az út megis együtt vagyunk 1-2 hetente..

(Hétvégenként) mert meg én is suliba járok, ó dolgozik.

Ha igazan szeretitek egymást és megbíztok egymásba érdemes megpróbálni ezt a kapcsolatott ha úgy látod hogy normális fiú. Sok sikert hozzá és sok boldogságot ha mégis úgy döntöl hogy megpróbálod..

18/L

2018. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

IGEN MEGÉR EGY PRÓBÁT.

Amugy én is 2 3órára lakom a barátomtól és nagyon szeretjük egymást.

16L

2018. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meglehet
2018. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1éve vagyok távkapcsolatban barátommal, 3óra út, minden hétvégén elintézzük, hogy talalkozhassunk, nagyon ritkán marad ki egy-egy hétvége és mellette minden szünetet együtt töltünk! Amellett, hogy ő érettségire készül, én suliba járok és mellette dolgozom.

Szóval csak akarni kell, de bármi lehetséges, ha az igazit találod meg és tényleg össze is illetek :D Ha meg nem, akkor ígyis-úgyis tönkremenne a kapcsolat távolságtól függetlenül

2018. febr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!