Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 13 éveslány egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éveslány egy 16 éves fiúval vélemény?

Figyelt kérdés
Csak csókoloznak és tapi. A fiú érzi a határokat. Szerintetek?

2018. jan. 8. 22:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Éves lány*
2018. jan. 8. 22:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nekik ez jó, kit érdekel?
2018. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egY 13 Éves kislányt ne tapizzanak. De ebben az undorító világban már meg sem lepődök ezen
2018. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%
#3 True. Egyetértek teljes mértékben, egy 13 éves lány még írja meg a leckét, menjen barátokkal vásárolni, ne egy 16 éves fiúval tapizzák egymást. Egyébként kérdésre válaszolva, egy 16 éves fiú maximum azért csinálja hogy végül könnyebben belemenj a szexbe, mert meg fogsz bízni benne, lehet te nem akarod, de az egy 16 éves fiú aki örömmel fogdossa a tested. Szóval a véleményem, nem nem érzi a határokat és egy idő után rájösz és ha nem látod ezt be, akkoe védekezzetek legalább.
2018. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Nem volt meg semmi?????? te hülye vagy hajtsd el a ...... :D
2018. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez teljesen rendben van. Aki azt írja, hogy ez rossz. Az vagy azért írja, mert rosszat akar, vagy azért mert nem tetszik ez neki, de ezért, ne foglalkozz mások véleményével, tegyél úgy, ahogy szeretnél. 16/F
2018. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos,nézőpont kérdése,vagy sem..saját magam véleményéből ki indulva,szerintem abból nincs semmi,hogyha egy 13 éves leány,egy 16 éves fiúval..Viszont a szexet jól át kéne fontolni,mielött csunyán megbánod..Dehát az együttlét,az "együttjárás"-ban igencsak bele tartozik a szex is..szóval jól gondold meg,kiscsaj.:)!!
2018. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarnak szexelni. Senki se tud szöveget értelmezni??? A FIÚ TUDJA, hogy hol vannak a HATÁROK.
2018. jan. 9. 22:18
 9/10 anonim válasza:
Szia! Nekem én is 13 voltam mikor 16 eves pasiknak egyutt voltam😂 (mar vege és azóta egy kis ido eltelt) na de nincs azzal semmi gond ha tapi mivel 16 a srac ezert bele kell gondolni abba h ő korába mar elegge AZT akarjak és errol nem tehetnek! Engem a baratom megakart baszni ez nyilván valo volt,de nem az h nem engedtem de ő is tudta h ennek nincs meg idege masszoval ő is tudta a hatarokat! Kesobb szakított velem és most kedvére dugja a csajat! Vigyázni kell az ilyen korú fiúkra mert mindegyiknek egy célja van=ágy😂😂
2018. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi előző vagyok h van pár helyes irasi hiba😂😂Xd telom nagyon durván hülyeségeket javit Szoval sorry❤❤Azért remelem vagod h mirol beszelek
2018. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!