Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mikor jöttök össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor jöttök össze egy fiúval/lánnyal?

Figyelt kérdés

Na szóval, valamikor beszélgettünk az egyik baratnommel Es mondta hogy ő csak akkor jön össze egy sráccal, ha el tudja magukat képzelni 20 ev múlva pl, hogy együtt utaznak Es meg mindig együtt vannak Es szeretik egymást (talán gyerekkel is, hazastarsakkent, de ez nem kötelező) Es Jo páran mondtak hogy ők is csak akkor jönnének össze ha kb 5 ev múlva is -reményei szerint- együtt lennének

Csak azért vagyok Kivancsi mert En EDDIGI kapcsolataim során nem neztem a jövőbe

Legalábbis max 1 évig de több szerintem nem

Szóval a kérdésem az, hogy ti is csak akkor jöttök össze Es sráccal/csajjal, ha meg 5 ev múlva is el tudod magatokat képzelni együtt?



2017. dec. 27. 03:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2017. dec. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha igazán összeillünk, úgyis együtt leszünk 5 év múlva is.:D
2017. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

En is így vagyok mint a #2

De van aki ezen felháborodott hogy miért, ennek mi értelme

Pedig emiatt a barátnőm sok fiút elhalasztott, csak azért mert nem tudta magukat elképzelni a jövőben

#1 köszi a választ :)

2017. dec. 27. 07:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor jövök vele össze, ha külsőre bejövünk egymásnak, tudunk mindig beszélgetni, jól érezzük magunkat együtt.


20éves vagyok, eddig egyik barátnőmmel se gondoltam bele, hogy mi lesz 20 év múlva. Élveztem minden pillanatát, jól éreztük magunkat, együtt lógtunk aztán ha nem működik akkor szakítunk, de ha minden jó akkor meg úgyis együtt maradunk.


Nem kell ennyire görcsösen szabályok szerint dönteni mindig. Élvezzük az életet. Én azt sem értem amikor valaki mindig pontosan 3 hónapot vár az első aktussal. Ha szeretik egymást, van lehetőség, és tényleg passzol minden, akkor szerintem lehet nyugodtan. Persze ha valaki így szeretné én nem szólok bele, viszont próbálkozni fogok. :D


20F

2017. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Úgyse alakulnak sose a dolgok az elképzeléseink szerint. Nem tudhatod, hogy kivel leszel még öt év múlva is együtt. Lehet, hogy aki eszerint választ, kihagyja élete szerelmét egy ilyen f**zság miatt, vagy végül hatalmas csalódás lesz az egyik kapcsolata, és nem hogy 5 évig, 5 hétig sem bírják majd együtt. Nem lehet erre alapozni egy kapcsolatot. Ha megfogtuk egymást, és minden klappol, akkor kár kihagyni a dolgot. Vagy ha nem is tetszik igazán, de el tudom magunkat képzelni 5 év múlva, akkor most csak ezért vágjak bele? Ugyan...
2017. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tiniként szerintem nem kell sok év múlva látni magad a paroddal, hisz kevés az esély arra, hogy teszem azt 16 eves korodtol egészen 83 eves korodig ugyanazzal leszel. En a mának elek.
2017. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Az exemmel úgy jöttünk össze, hogy már mindketten szerelmesek voltunk a másikba (mint utólag kiderült) 5 hétig randizgattunk. Sokáig azt hittem, hogy ő életem szerelme. Egyik nap az egyik barátnőm megkérdezte, hogy mit gondolok, örök szerelem lesz-e a miénk, simán rávágtam, hogy igen. Rá két hétre szakítottunk, annyira nem működtek a dolgok. 1 évig voltunk együtt. Hülyeség szerintem amiatt nem összejönni, mert nem látod magad
2017. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Folytatás: mert nem látod vele magad a jövőben. 20.l
2017. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én akkor teszem, ha a teljes szintű vonzalom és bizlom megvan vele, és el tudom képzelni hogy sokáig együtt leszünk.
2017. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14 éves voltam és nagyon megbántam, most 15 vagyok és most is megbántam, szóval még várok vele

L

2017. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!