Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy csak viccel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak viccel?

Figyelt kérdés

Van az osztályba egy fiú aki hatodikban év vége felé elkezdett velem kedves lenni. Ha valaki ellopta a cuccaim megvédett. Együtt jártunk/járunk hittanra. Aztán elkezdett alakúlni vele valami.

De az osztályba jött (hetedikben novemberben) egy új fiú aki ennek a srácnak a legjobb barátja. Aztán mindketten elmondták hogy szerelmesek belém. Én az új fiúba nagyon szerelmes voltam ezért elmondtam neki. Az első fiúnak meg elmondtam hogy másba vagyok szerelmes.

Aztán hetedik év végén elmondta az egyik barátnőm hogy az akivel szerelmesek voltunk egymásba azt mondta hogy viccel hogy csak szerelmes belém. Rá néhány napra azt mondta az első fiú is hogy a haverja akivel szerelmesek voltunk csak viccel és ő is. Aztán jött a nyári szünet. Amikor elkezdődött a suli mindkettő fiú úgy viselkedett mintha szerelmesek lennének belém. Aztán az a fiú akivel régen mindketten szerelmesek lettünk egymásba elmondta hogy csak viccel. Bár még mindig úgy viselkedik mintha tényleg szerelmes lenne belém.

Az első fiú azt is mondta. Nem foglalkoztam vele és el akartam felejteni azt gondoltam úgy is csak viccel. Egyszer mondtam is az egyik haverjának hogy biztos fogadott a másik fiúval hogy ki tud jobban becsapni és azt mondta hogy nem. Ezt a fiúnak is elmondta ő is azt mondta hogy nem meg hogy "ilyeneket képzelsz rólam"

Meg ellégé úgy viselkedik mintha tényleg szerelmes lenne belém:

-Már mondta is hogy szeret meg imád

-Ha beszélgetünk mindig olyan közel áll hozzám

-Sokszor csak úgy hozzám ér.

-Sokszor csak úgy kezet fog velem vagy pacsizunk de nem engedi el a kezem

-Egyszer kb. egy órát beszélgettünk messengeren

-Folyton a közelembe mászkál

-Néha engem szokott nézni

-Már többször megpróbált elhívni moziba

-Néha bókol meg szépeket mond

-Amikor beszélgetünk mosolyog, kitágul a pupillája és csillog a szeme

-Ha valaki piszkálni vagy bánt megvéd

-Becéz

-Ha látja hogy egy fiú megpróbál flörtölni velem vagy ilyenek odajön és elzavarja

-Egyszer már meg is ölelt

Meg a haverjai olyanokat mondanak hogy járjak vele meg amiből az jön le hogy szerelmes belém. Meg egyszer fizika órán kihívta a tanár a mert nagyon rossz dolgozatot írt és megkérdezte tőle hogy szerelmes-e mert nagyon butaságokat írt a dolgozatba. Azt mondta hogy igen szerelmes. Megkérdezte a tanár hogy kibe és sokan azt mondták hogy belém.

Nem tudom hogy szeret-e vagy csak viccel. Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 9. 18:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem szeret... Lehet hogy az elejen csak viccelt,de mar beled szeretett ez egeszen biztos
2018. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beléd van zúgva mint a huzat. :D

Ezért ne viccelődj az ilyennel. :P

2018. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök hogy így látjátok:)
2018. jan. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!