Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges egy életre szóló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheMatyi02 kérdése:

Lehetséges egy életre szóló szerelem?

Figyelt kérdés
A minap láttam harmadszor egy lányt pontosabban pénteken. Aznap éjjel még haza is kísértem csókolóztam vele meg ilyenek. Mondta csak engrm akar senki mást stb. Énis mert szeretni nagyon tudok. A lány 16 éves én pedig 17 éves fiú vagyok. Aztmondta amíg tart a világ. Ez lehet életre szóló párkapcsolat?

2018. jan. 9. 23:47
 1/5 tabaki válasza:
100%
Számítástechnika ide, számítástechnika oda, erre még a legokosabb AI sem tudja a választ...
2018. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt. A szerelem addig tart, amíg a szervezetünk megnövekedett hormontermelésre kapcsol, hogy szaporodásra bírjon az adott személlyel. Ez a hormontúltengés 5-10 év alatt alábbhagy, majd megszűnik- nem véletlenül tartja a néphit, hogy a házasság fordulópontja a hetedik év.

Lehet persze misztifikálni a dolgot (a nők erre különösen hajlamosak), de sajnos a szerelem csak rideg kémia. De hogy nem számítástechnika és nem program, az teljesen biztos.

2018. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki válasza:
100%

...De ha már itt tartunk, megnyugtathatlak, bármiből lehet életre szóló párkapcsolat, még a megcsontosodott utálatból is. A mostani érzéseitekből épelméjű ember nem fog következtetéseket levonni, mert az a minimum egy szerelemtől, hogy kábé így kezdődjön. Meg hát, ugye, a felelősség... ha most véletlen az mondanám, hogy „ugyan kérlek, szalmaláng az egész”, vagy „hét év után minden kapcsolat kifárad”, vagy „nem lehet egy életen át egymáson lógni”, vagy olyasmit, mint az előző hozzászóló (szerencsére beküldés előtt még megnéztem, hogy más is válaszolt-e, ezért szúrtam be ezt a mondatrészt), akkor nyilván azonnal faképnél hagynátok egymást (ez a szerelmesek közismert szokása), én meg tépelődhetnék egész életemben, hogy hátha most az egyszer az ideális köteléket szaggattam szét otromba szavaimmal.

Ha rám hallgatsz, úgy és addig szeressétek egymást, ahogyan a sors akarja, aztán majd csak lesz valami.

2018. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ne akarj szerelmesnek lenni, inkább tanulj, abból még tán hasznod is származhat! :)


Ammindig ezeket mondják :D :D

2018. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart egy életre
2018. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!