Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk de baj van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de baj van?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottam tegnap előtt. Azért szakitottam mert távkapcsolatban voltunk és vsak szenvedtünk. Nagyon szerettem de már egy éve együtt voltunk és elmúlt a szeretet és átvette az egészet a szeretet. Viszont ez neki nem volt elég és úgy gondoltam könnyebb lesz mindkettönknek a másik nélkül. Távkapcsolat alatt azt értem, hogy 180km van köztünk. És most annyira üresnek érzem magamat....két éjszaka alatt aludtam kb 5órát és a többit végigbőgtem meg gondolkoztam. Nagyon nagyon nagyon hiányzik.


Szerintetek ráirjak hogy hiányzik és hogy szeretem?? Vagy esetleg hagyjak kis időt a dolognak??


2018. jan. 11. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Már eleve össze se kellett volna hogy jöjjetek. Szerintem próbáld meg elfelejteni, az lesz a legjobb.
2018. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nincs egyikőtök részéről sem költözési (mármint továbbtanulási) hajlam a másik közelébe, felejtsétek el egymást, könnyebb lesz idővel. találsz majd a közelben vkit, és boldog leszel vele :)

1,5 évig volt távkapcsolatom tiniként, nem bántam meg a szakítást. sőt, igazából nem szívesen emlékszem vissza az egészre, mert csak fájdalmat okozott a srác. akkor bőgtem sokat én is, de utána jobb lett. légy erős, és ne keresd őt! :)

2018. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!