Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha azután hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azután hogy majdnem szakítottunk nem érzem ugyan olyannak a kapcsolatot mint előtte?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 ,lassan 5 hónapja vagyunk együtt .Eddig minden rendben volt. Messze lakunk egymástól igy csak a hétvégéken tudtunk találkozni és őt a lányok ahol lakik körberajongják.Egyik nap nem beszéltünk este hívtam fel és ő mesélte hogy egy lány a sulijából ráírt és beszélgetnek egy kocsit zavart de miért ne lehetnének lány barátai . Csak egyre többet ffigylt a lányra és megtudtam hogy a csajszink bejön de tudja hogy vagyok és inkább legyenek barátok csak közbe fűzi. Miután megtudtam hogy 3 órát beszéltek telefonon kiakadtam. Veszekedtünk és majdnem szakítotunk a hülye liba miatt. A barátomat kértem hogy függesze fel a beszélgetést a lánnyal a kedvemért de ő nem akar bunkó lenni pedig látja hogy a csaj fűz és azt mondta hogy jól esik az önbecsülésének ha vele beszél és jób vannak. Valahogy nem érzem hogy ugyan olyan lenne a kapcsolatunk mint régen és nem tudom mit tegyek én szeretem és csak attól félek hogy elhagy a lányért. Mit tegyek?negatív kommenteket nem kérek

2017. dec. 8. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem negatív komment, hanem őszinte vélemény: Írtad, hogy az a csaj a buta liba :) Biztos, hogy ő a buta? :) Szerintem aki értelmes csaj, annak nem kell egy olyan srác, akiben nem lehet megbízni és kavar más csajokkal. Miközben te idegeskedsz, ő vígan dug más csajokat jó eséllyel. Ha te is csak egy dugás eszköze szeretnél lenni, akkor sok sikert! Csak akkor fölösleges itt sírnod.
2017. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velem is történt hasonló. mi akkor még a kapcsolatunk elején voltunk, ő már akkor mondta hogy mennyire szeret, meg szerelmes belém, de egyszer láttam, hogy más lányoknak is írogat. Mi is veszekedtünk, majdnem szakítottunk, és én is úgy éreztem, hogy más lett picit a kapcsolatunk. Elhittem neki, hogy csak barátok. Ez volt kb egy éve. Nemrég, mikor nála voltam és elment fürödni nem bírtam ellenállni és megnéztem a messengerét, megtaláltam a beszélgetést azzal a lánnyal és szépen kiderült, hogy olyanokat írogatott neki, hogy bárcsak nála aludna, meg mennyire látni szeretné már meg de jó lenne talizni. LOl utána kidobtam mint macskát szarni. Most próbál visszajönni hogy de akkor még nem gondolta velem komolyan, és ma már nem írogatna senkinek. Szeretem még, de már nem tudnék benne megbízni, szerintem így felesleges lenne újrakezdjük :( nem tudom mit csináljak
2017. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!