Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek, csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, csak hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit lassan két éve ismerek és nagyon jó a kapcsolatunk.

Egyszer megpróbáltuk de nem jött össze, viszont utána is ugyan olyan jóba voltunk.

Aztán egyszer megcsókolt és utána mintha természetessé vált volna ez a dolog, magyarul kavartunk.

És ez még most is tart, viszont van pár dolog emellett amitől néha elbizonytalanodok mert aztmondta hogy szeret, de pl. Enged egy két dolgot más lánynak is (semmi 18+) és mikor eggyütt voltunk is azért lett vége mert volt más lány is. Nem csalt meg meg semmi csak találkoztak stb.

Azt viszont tudni kell hogy eléggé féltékeny tipús vagyok és nem tudom ogy mit reagálok már túl vagy mit nem.

És igazából én tényleg megszerettem eléggé de ez így most semmilyen.

Nem tudok benne bízni és csak fájdalmat okoz az ilyenekkel.

Meg néha furcsán viselkedik, egyszer szeretget máskor meg semmi.

15/l 14/f


2018. jan. 12. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyít
2018. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont ezeket a dolgokat másokkal mindig elmondja és bocsánatot kér miatta...szoval nemtudom
2018. jan. 12. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb kifejezés,hogy kihasznál téged. Ha csók vagy ölelés hiánya van,ott vagy neki,mint egy eszköz, akin kiélheti ezeket.

Gyakorlatilag egy tárgy vagy,amit használ. Mert hagyod!!!!! Milyen érzés?

2018. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó persze rossz érzés de megszerettem és ez így szar 😅
2018. jan. 12. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem elég rossz ahhoz, hogy változtass. Nem baj, majd egyszer lesz olyan rossz is, addig még szivasd csak magad.
2018. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!