Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk? Mikor megnéztek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mikor megnéztek egy lányt, mi a fontosabb, az alak, vagy az arc?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos, hogy egy lány tökéletes alakkal rendelkezzen? És most itt nem egy olyan leányzó a kérdező, akin van 10 kiló felesleg, hanem aki kissé túlzottan is vékony. Van akik szerint nem, meg tetszettem is már fiúknak, de én mégis soványnak látom magam...

Talán ilyesmi alakom van (bár a melleim talány arányosabban tűnnek kicsinek):

[link]


Mennyire fontos nektek fiúk, hogy egy lánynak nagy melle, kerek popsija legyen? A belső és az arc többet ér?



2018. jan. 12. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
neked tobbet er egy fiun a belso? ha nem, akkor cserebe is azt vard. amugy nincs baj az alkattal , a belso fontos, arca legyen bajos de akar lehet delfin feju is vagy koala .
2018. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nyilván nekem sem csak a belső a fontos, a kérdésem nem is első sorban erről szól, hanem a külsőn belüli dolgokra.

2018. jan. 12. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Az arc fontosabb, de a test is számít (legalábbis annyira, hogy ha lefolyik a székről, vagy épp elviszi a szél, az nem olyan jó).


Az arc és a belső a legfontosabb. Meg talán az, hogy tudunk-e akár 24/7 beszélgetni anélkül, hogy kínos lenne.


Testével meg mindenki tud törődni, csak akarni kell. Egyél egy picit többet. (Ne rosszabb minőségűt, csak többet.) Néha elmehetsz edzeni, jót tesz.


Én srác vagyok, de alaposan bele nyúlnom kellett magamba, hogy (nagyképűen fog hangozni) ilyen jól nézzek ki.


20F

2018. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
es te a kephez kepest hogy nezel ki ?
2018. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos, hogy most akkor te egy konkrét kapcsolatra gondolsz, vagy csak arra, amikor megbámulunk egy lányt mikor elhalad mellettünk az utcán. Utóbbihoz nem sok köze van a belsőnek. :)

A legtöbb fiúnál szerintem inkább az összkép számít és persze mindenki mást néz meg először. Én például az arcot, az alak nálam sokkal kisebb fontosságú, de az ismerőseim jó részénél meg ez pont fordítva van, szóval szerintem erre nem fogsz egyértelmű választ kapni.

2018. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak külsőt tekintve:

Szerintem mindkettő egyaránt fontos. Egyik a másik nélkül nem sokat ér, tökéletes úgy már biztos nem lesz. Viszont más kérdés, hogy kinek mi számít tökéletesnek. Nincs etalon, ez mindenkinél más. Ez arcra és alakra is igaz, ebből kifolyólag szerintem általánosságban nem jelenthető ki egy alakra vagy arcra sem, hogy tökéletes.


Személyes vélemény:

Szerintem ezzel az alakkal semmi baj, nekem tetszik. Nálam sem a nagy mell és sem a nagy fenék nem fontos, sőt inkább taszít, egyszerűen nem jön be. Szerintem egy vékony alakhoz sokkal szebb egy kisebb, formás mell, semmiképp sem nagy. Fenék terén pedig szintúgy: kicsi és formás.

Van valami szépséghiba, valami nem pont olyan, mint az ideálom? ...hát ez van. Tökéletes senki sem lesz minden téren.

Egy párkapcsolatnál pedig szerintem sokat számít az arc, de elégséges ha csak engem megfog. (akárcsak alaknál)


Belső pedig igencsak fontos tud lenni, mondhatni elengedhetetlen, ha jól működő párkapcsolatban gondolkozol. A sablon szöveget pedig nem írom le, mindenki el tud képzelni egy tökéletes tulajdonságokkal rendelkező emberkét, amilyen nem létezik :D

De szintúgy lényegében 1 embernek kell megfelelnie és lehetséges, hogy a rossz tulajdonságaid is úgymond "tetszenek" neki, illetve mint minden embernek neki is lesznek hibái.


Mindenkinek megfelelni úgy sem fogsz. Bármilyen alakod is van úgy is kapsz negatív kritikákat, mindig lesz olyan, aki(k)nek nem tetszik. Lehet ha most tegyük fel hízol, akkor pont annak a fiúnak nem fogsz alakra tetszeni, aki neked bejön, de lehet pont úgy fogsz... remélem érted a problémát :D

Felesleges keresni a tökéletesnek vélt alakot, mert tényleg személyenként nagyon változó tud lenni, feltéve ha létezik olyan, hogy tökéletes.

Én azt mondom, hogy felelj meg magadnak, fogadd el önmagad, élj egészségesen és előbb vagy utóbb úgy is megtalálod azt a fiút, akinek tetszeni fogsz és remélhetőleg kölcsönösen is :)

Legalábbis próbálkozz velük, mert teljesen megfelelni pedig önmagadnak úgy sem fogsz, lényegében soha, ahogy egyik ember sem, de önbizalmad legyen! :)

2018. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, főleg a hatosnak.


Nyilván nem mindenkinek szeretnék tetszeni, és nyilván magamnak sosem leszek elég tökéletes. De legalább az arcommal nincs problémám, és annyira az alakommal sem, csak érdekelt, más mit gondol erről az egész témáról. De veled hatos, teljesen egyetértek, köszi.c:

2018. jan. 12. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az arc számít és a belső :) Egyébként amilyen képet kitettél az kb ideál, a mell és popsi méret hogy is mondjam... azoknak számít akik a fejlődésben visszamaradtak és az emlősagyauk sokkalta fejletebb mint az agy azon része ami a többi dologért felelőés (hogy kell finoman lemajmozni valakit ._. )

18F

2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az arc és a külső fontosabb, de azért ne legyen 100 kiló, vagy anorexiás. Engem nem lehet "levenni a lábamról" a jó mellekkel és hátsókkal.

17/F

2018. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!