Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fontosabb egy nő esetében a jó alak, mint a gyönyörű arc?

Figyelt kérdés
Ha egy nő vékony, formás, onnantól kezdve jó nőnek számít, még akkor is, ha arcra nem 10/10-es, mert az arcot illetően mindenkinek más a szép és hacsak nem bányarém, az alakjának köszönhetően bármilyen pasinál van esélye. Viszont, ha szép arca van, de rossz alakja, akkor semmiképp sem mondható jó nőnek. Egyetértetek?

2017. máj. 24. 22:43
1 2 3 4
 1/33 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Alak-téren is más az emberek preferenciája.
2017. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél arccal lehet kompenzálni,valakinél alakkal.
2017. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#1 igen, de attól, hogy valakinek mondjuk a narancsbőrös, telt nők kimondottan az esetei, attól még nem mondjuk rájuk, hogy jó nök :D Nem?
2017. máj. 24. 22:49
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Én ezzel nem értek egyet.

Nő vagyok, de felőlem lehet egy férfinak bármilyen jó a teste, ha az arca nem szimpatikus...

2017. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A jó nő szerintem olyan,akiben mindkettó valahogy egyszerre van meg,persze arányosan..de én ezt az arányt inkább az arc felé billentem :)
2017. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#4 de most konkrétan nőkre értem a kérdést, mert a 2 nem ilyen téren eltér. Szerintem egy nőnek általában az arc számít jobban a pasin, viszont a férfiaknak inkább az alak. Persze most sokan nem fognak egyetérteni, akiknek ez az önérzetét sérti, de aki képes semleges maradni, az mit gondol erről?
2017. máj. 24. 22:53
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Igaz, magamon is tapasztaltam. Régebben aránytalanabb volt az alakom, meg volt egy 7-8 kg fölösleg rajtam, addig inkább keresztülnéztek rajtam, most meg sokan próbálkoznak, és mindig mondják azt is indoknak, hogy csini vagyok.

Van egy kövér, de szép arcú barátnőm, őt például élőben egyszer sem szólították még meg ismerkedési szándékkal életében...

2017. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az arc nagyon is számít! A tekintet,ajkak,szemek, mosoly sssttbb:D

A test pedig elég ha "csak" átlagos. Nem szeretem a vékony csajokat, de a dundikat se. Legyen rajta mit fogni,legyen igényes és ennyi.;))

Röviden: arc kicsit fontosabb!!!!:) főleg ha komoly kapcsiról van szó.

2017. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#7 én is abszolút ezt tapasztalom. Persze olyan mértékben számít az arc, hogy "tetsszen", de ez elég tág fogalom, pl ha egy lány nem gondolja magát szépnek, attól még sokan mások annak láthatják, mert arc terén tényleg mindenkinek más a szép. Viszont az alakot illetően nincs ekkora változatosság, ott a vékony-átlagos számít szexinek és kész, az a leginkább befutó(legalábbis a jó pasiknál mindenképp).
2017. máj. 24. 22:58
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

Én ismerősi körben ugyanezt látom, mint amit írsz kérdező. Ha valakinek jó az alakja, de nem igazán szép, hamarabb talál magának valakit, illetve már eleve több a jelentkező. Szóval szerintem ez egy létező jelenség, valahogy jobban tudják tolerálni a nem túl előnyös arcberendezést, ha jó a teste a nőnek.

Fordított esetben egyetlen kivételt tudnék említeni, ahol tényleg annyira széparcú a csajszi, hogy nem foglalkoznak vele a pasik, milyen kis fejletlen, lapos teste van. De egyébként ahogy látom, nem kapkodnak igazán se a deszka, se a kövér nőkért, hiába bájos mondjuk az arcuk.

2017. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!