Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem fáj az első szex? Ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fáj az első szex? Ha igen kinek mennyire egy 10/? -es skálán? Nem fáj amikor a másik ki-be huzogatja a micsodáját a micsodádból? Hogyan lehet izgalmasabbá tenni a szexet? Vagy esetleg először csak ruhában? 14/l

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ruhában? Az milyen? Mondjuk jól hangzik. Kipróbàlnám egy lànnyal, ha lenne valaki.
2018. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Izgalmasabbá tenni a szexet xDD

Még az elsőn se vagy túl de már izgalmasabbá akarod tenni?

Fiú vagyok, ha normális srácot fogsz ki akkor elmondod neki hogy neked ez lesz az első és gyengéden csinálja, akkor max kicsit fog fájni de inkább kellemes érzés lesz.

Izgalmasabbá pedig az teszi ha minél szokatlanabb helyen csináljátok, nem a szobátokban az ágyon... Csináljátok olyan helyen ahol nagy az esélye, hogy lebukhattok: mozi, suli, panelház tetején, erdei ösvényeken, kocsiban, buszon, vonaton stb.. Csak ha ilyen helyeken csináljátok vigyázzatok nehogy elkapjatok valamit. :D

15/f

2018. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Te mindenképpen csak ruhában csináld!!! A biztonság kedvéért!


Nekem nagyon fájt az első, de csak egy pillanatig, gondolom, akkor szakadt át a szűzhártya. De mindenkinél más.

2018. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Micsodáját húzogatja?!


ÍRD LE NEVÉT! Ha ezt sem tudod, akkor kislány vagy még hozzá.


Amúgy nekem 10/9.

2018. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
amíg nem mered nevén nevezni a dolgokat, és nem mersz elmenni gumit venni, addig ne is gondolj rá. nagyon nem vagy még felnőve hozzá mentálisan
2018. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Tünj a faxba.
2018. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, már a tini párkapcsolatoknál is belebotlani ilyenekbe...

Szerintem 14 évesen még hanyagold ezt, én is csak 16(l) vagyok, de el nem tudnám képzelni hogy már lefeküdjek valakivel.

Bár lehet hogy ilyen sok különbség van már pár év eltéréssel!?

2018. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
fúh te nekem nem fájt de olyan jó volt hogy ott vonyítottam mint egy kanca, és már tiszta kancsi voltam... Szóval ne aggódj, döfd csak magadba azt a kuksyt ;)
2018. jan. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!