Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a másik srác jött be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a másik srác jött be inkább, és nem az első?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam (életemben először) szórakozóhelyen, ahol szinte rögtön felkért egy srác.


Örültem neki, mert rossz volt egyedül táncolni (nem tudok, nem táncoltam korábban ilyen helyen, önbizalmam se volt nagyon az elején - vele azért jobb volt)

Nagyon aranyos volt a srác, tök jól eldumáltunk - amennyire a zene engedte - hülyéskedtünk is hogy ilyen keringősen táncoltunk az egyik számra :D

Csak az volt a fura, hogy míg ő maga nagyon szimpi volt, valahogy ránéztem, és... nem. nem jött be. Nem tetszett.


Uhh de szarul éreztem magam emiatt.


Aztán a buli vége felé találkoztam egy nagyon szexi sráccal. Szeduktív tánc, bókok amik egyértelműen betanultak (gyönyörű a szemed - az ottani fényviszonyban a kutya se képes megkülönböztetni a barnát a zöldtől :D) és tudtam hogy valószínűleg csak egy éjszakát tervezett be, de mégis úgy voltam vele hogy "basszus, leszarom, gyere rám"


(persze nem terveztem semmit, nem vagyok az egyéjszakák híve, meg a srác is nagyon nyomulni kezdett)


Nagyon meglepődtem magamon, eddig mindig úgy gondoltam hogy egy pasi elsősorban belül legyen nagyszerű, a többi másodlagos, de most eléggé megdöbbentem hogy mi jön be nálam :D


(mondjuk tény hogy csak úgy jöttem volna vele össze ha abszolút biztonságosnak érezném a kapcsolatot, és nem az az egy-hét-után-lelépős)


Normális hogy így érzek, vagy valami nem kóser nálam?


2017. ápr. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze ez full termeszetes!! Ne izgulj lesz meg parszor ilyen!
2017. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdődik...
2017. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet, nehéz kontrollálni, de nem lehetetlen.
2017. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!