Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek valószínűleg tetszem. Nagyon sok jelet ad nekem és mindenki a környezetemben is észrevette ezt és mondja nekem hogy ők is úgy gondoljak hogy van valami a levegőben. Régen az egyik osztálytársammal jart 8 hónapig de rajott hogy megcsalta őt több fiúval is. Habár ennek már két éve is van, mindennap találkoznak mivel egy suliba jarunk. Egyszer nagyon sok pozitív jelet kapok tőle: állandóan körülöttem van, bámulnak, szó szerint követnek engem és hébe hóba le is szólít valamiért (alapból köszönő viszonban vagyunk) . Viszont van olyan amikor nem is találkozunk szinte napokig. Pl köszönünk aztán ennyi..Az egyik fiú ismerősöm szerint ez azért lehet mert még benne van a tüske az exe miatt és akarna tőlem valamoz csak tart tőle hogy megint ugyanolyan lesz minden. Szerinte ha megadnám neki a kezdő löketet simán működhetne főleg úgy hogy baratnőim allítása szerint nagyon hasonlóan viselkedünk. Szerintetek ez így lehetséges? Amikor szóba elegyedünk akkor vagy nagyon zavarban van vagy állandóan mosolyog...

2018. jan. 13. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
18/l és 19/f
2018. jan. 13. 18:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, valószínű, hogy a fiú fél attól, hogy megtörténik még egyszer, de miért ne lenne lehetséges? Próbáld csak meg kérdező, hidd el, idővel megbíztok egymásba, és nagyon jól meglesztek, sok sikert :) Írj privátot, ha kellene valami segítség :)
2018. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!