Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban akibe szerelmes vagyok. Már jó ideje tetszik de idén egy faktra járunk és mellettem ül és ahogy beszélgetünk ez az érzésem elmélyült.

Csak hát az van hogy nem egy körökben mozgunk. A lány mindig tökéletesen néz ki, kifogástalanul viselkedik, mindenkivel nagyon kedves, rengeteg barátja van és szinte az összes srácnak a suliban bejön. Nagyon tehetséges zenész is, okos, sportol, folyékonyan beszél angolul, franciául és olaszul meg spanyolul tanul. És tényleg nem tudok találni benne semmi rosszat, egyszerűen csak tökéletes. Kevés manapság az ilyen lány aki vicces, ambiciózus, nem bunkó és nem rakja ki mindenét ami van.

Na és akkor itt jövök én. A matekzseni akiről mindenki azt hiszi hogy semmi másban nem jó csak a matekban. Tudjátok vannak mindig az amerikai filmekben a sulikban ezek a kocka srácok akik zsenik de nyomorékok és mindig fogszabisak :D. Na ez vagyok én fogszabi nélkül. Nem vagyok benne a felsőbb körökben, egyszóval nem vagyok egy menő srác és így esélyt sem érzek arra hogy valaha is lesz barátnőm. De most itt van ez a lány aki mellett úgy érzem magam hogy én is létezek. Mindig amikor beszélünk akkor biztat, mindig van hozzám pár kedves szava. És nem tudom hogy lehetne ebből több. Én mindig úgy viselkedek vele mint egy idióta, elvörösödök és össze vissza beszélek. Meg ráadásul egyszer hallottam hogy úgy utasít vissza egy srácot hogy most épp nem szeretne kapcsolatot, azt nem mondta miért. Most mit csináljak szerintetek? Hagyjam?

17/f


2018. jan. 14. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp se hagyd. Az ilyen fajta lanyoknak nem a külső az első. Légy magabiztos. Addig küzdj amíg van esély. Már pedig most van. Küldj egy privit.
2018. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. én is ilyen helyzetben voltam, a matekzseni meg a normális csaj, aztán végül erőt vettem magamon, odamentem hozzá, megkérdeztem, hogy elkísérhetem-e, ő pedig mondta, hogy jobb is, hogy vele megyek. Szóval ebből annyit akartam kihozni, hogy ne félj, legyél tökös, értékeld magad, hisz ő is csak egy ember, legyen egy egészséges egód és ha valóban olyan amilyen, akkor nem fog elküldeni a vérbe az első adandó alkalommal :D. Tényleg azon múlik ez, hogy meggyőzd magad, hogy te is vagy olyan jó, ha nem jobb, mint ő. Ha sikerül vele sétálni kettesben, a legjobb sablontéma a hobbid, mert ez felületes téma ugyan, de egy nő vonzónak találja, ha beleéléssel beszélsz az adott témáról. Sok sikert kíván egy másik 17f :D
2018. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!