Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tanácstalan vagyok. Mit írjak?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy fiú, akibe már 4 hónapja szerelmes vagyok. (Tudom, nem sok idő.) És nemrég ráírtam egy kérdéssel, amire válaszolt is. Aztán egy kicsit igazából elbeszélgettünk, de ennyi... lehet, hogy rosszul tettem, hogy lezártam a beszélgetést, de nem akartam a sok kérdéssel erőltetettnek, és nyomulósnak tűnik... aztán olyan jófej volt velem. És viccelődtünk is egy pöppet. De most nem tudom mitcsináljak... egyik barátnőm azt mondta, hogy hülyeség volt ráírni, és ne is kezdjek el vele beszélni. De úgy érzem, hogy jó úton haladtam... szóval mit kéne tennem a továbbiakban? Egyébként én 16/L, ő 17/F. Nagyon hálás vagyok bármilyen apró segítség miatt is 

2017. aug. 28. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"egyik barátnőm azt mondta, hogy hülyeség volt ráírni, és ne is kezdjek el vele beszélni."

Megkérdeznéd a barátnődet, miért mondta ezt?

Azzal hogy ráírtál semmi vesztenivalód nincs, csak jól jöhetsz ki belőle, a barátnőd meg képes rossz tanácsot adni. Jófej csaj, valószínűleg ő retteg attól hogy ráírjon valakire, mert túl ciki lenne neki ha elutasítják.


" De úgy érzem, hogy jó úton haladtam."

Ha így érzed, így is van, magadra hallgass. Szerintem is jól csináltad. A továbbiakban ráírsz újra, hisz beszélgetni akarsz vele. Lehet úgyis ráírni, hogy közben nem nyomulsz.


" lehet, hogy rosszul tettem, hogy lezártam a beszélgetést"

Hát igen. Az hogy erőltetettnek, nyomulósnak hiszed magad, még nem jelenti azt hogy ő annak lát. Ha jófej volt veled, nem egyszavas válaszokat adott, akkor egyértelmű hogy ő nem bánja ezt, de amiért te kételkedsz magadban rontasz a helyzeteden.


Te vagy a szerelmes ő belé, ő még nem az beléd, akkor az lenne a dolgod hogy a figyelmét magadra irányítsd, megmutasd neki hogy jó választás lennél a számára..

2017. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú, tartalmas választ ^^ csak éppenséggel nem tudom, hogy milyen témában kezdjek el vele újra beszélgetni. Mert ajánlották azt, hogy kezdjek egy "Szia. Hogy vagy?"-al, de a számomra túl unalmas. És szerintem másnak is. Mert hát akkor nem halad a téma. Itt akadtam még el :/
2017. aug. 28. 21:00
 3/6 anonim válasza:
Bátran írj rá, Szia, miujsag? Nincs ebben semmi. Megprobalod, ahogy az elso valaszado mondta nincs veszitenivalod. Nem vagyok hive annak hogy a nők kezdeményezzenek, de kell egy kis batorsag mely levego es elkuldeni az uzenetet. Hajra! Varom a fejlemenyeket:)
2017. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^ akkor próba cseresznye, ráírok mégegyszer :3
2017. aug. 29. 07:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha ne kerdeze meg a baratnoid :D ha jo a pasi, akkor valszeg nekik is tetszik, es csak le akarnak beszelni. Tudj meg tobbet rola, milyen zenet hallgat, milyen stilust kovet (ha nem egyertelmu), milyen vilagnezetei vannak, stb stb. Lehet, hogy eg es fold vagytok es a vegen nem mint par, de mint baratok, nagyon jol kijottok egymassal :D
2017. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, az lehet :P kikérdezgetem:D
2017. aug. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!