Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok dönteni, kit válassz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, kit válasszak? Ugyanannyira bejönnek mindketten

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen, talán most mindenki forgatja a szemét, hogy egy tinédzser már megint jön a ,,nagy" bajaival, de mit vártok egy kamasztól? Egy kamasztól, aki ebben a korban van, hogy a szerelem, a srácok meg ilyesmi? Elvégre ez az oldal azért van fent hogy kicsik és nagyok egyaránt kérdezzenek. Na mindegy csak mondom még mielőtt jönnének a kommentek.


Szóval van egy srác, akit még a költözés előtt ismertem meg. 3 éve ismerem, és 2 éve járunk. Nagyon szeretem, de mostanában sokat vitázunk. Most az új városban megismerkedtem egy sráccal, aki kicsit bejön nekem és én is neki. Teljesen más mint a többi srác, ő intelligens és nem egy ökör, ráadásul jó tanuló. Nagyon jól kijövünk sok is a közös bennünk, órákig eltudunk dumálni, és közelebb is lakik mint a pasim. Mostanában úgy érzem, hogy kezdem egyre jobban megkedvelni, de nem tudok dönteni, hiszen én még szeretem a palimat, de a másik srác is bejön ugyanannyira. Vagy csak azért gondolom így, mert fellángolás?

Mit kéne tennem?

Köszönöm előre is a komikat! :)



2018. jan. 16. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nesze, itt egy játszótér:

[link]

2018. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És én komolyan elhittem hogy ez az oldal egyaránt tiniknek is van és nagyobbaknak is... Aki ilyenekkel akar ugratni, az inkább ne írjon semmit kérlek!
2018. jan. 16. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a történetet nem tudod megindokolni a tini korral, sajnálom
2018. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez az oldal egyaránt fiataloknak és idősebbeknek van, jól tudod. De én sem írom ki, hogy ma milyen zoknit vegyek fel kicsilány..
2018. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez van. Fogadd el hogy vannak ilyen problémák is.
2018. jan. 16. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Hany eves vagy?
2018. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kamilla19 ***** válasza:
79%
Na akkír itt egy normális ötlet. Szerintem nem hiába vagytok együtt 2 éve a sráccal. Ne hagyd hogy csak azért mert egy új dolog szórakoztatónak és szépnek látszik elvigyen egy rossz irányba. És lehet hogy tetszel annak a másik srácnak de a barátod meg szeret téged. Én biztos nem vetnék véget egy kapcsolatnak ami ráadásul 2 éve tart ami lássuk be a tiniknél mostanában nem divat. Ne kövess el olyan hibát amit buta kislányok szerintem ha letudod küzdni ezt a "kísértést" akkor "megújul" a kapcsolatos a barátoddal :)
2018. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ketri ***** válasza:
100%

Szia.

Én is megpróbálok egy értelmes kommentet.:)

A sráccal 2 éve vagy együtt.

Az új srácot mióta ismered? Lehet tényleg csak fellángolás, mert "friss hús". Minden ember más. Lehet csak kíváncsi vagy. Lehet menne vele pár hónapig, aztán meg semmi.

Szerintem először próbáld helyrehozni a jelenlegi kapcsolatod.

Őszintén. Mikor kezdődtek azok a vitás napok? Azóta amióta táplálsz valami érzelmez az új srác iránt? Mert akkor valószínűleg meg is van az ok forrása. Hagyj magadnak is egy kis időt, legyél türelmes. Gondold át végig. :)

2018. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet mert vitáztok a barátoddal és kezd megromlani a kapcsolatotok jobban kezdett érdekelni az a másik srác de szerintem nem érdemes mindent ott hagyni miatta.
2018. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Választ azt, amelyik másodiknak tetszett meg, ha az első igazán tetszett volna, nem szerettél volna bele a másodikba:)
2018. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!