Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá anyut hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá anyut hogy az évfordulónkon (2 hét múlva) itt aludhasson a barátom? Mindketten 15 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Nagyon szertjük egymást, anya is szereti mert nagyon intelligens és örül neki hogy ilyen párom van. Nem, nem lenne szex,megbeszéltük hogy még LEGALÁBB egy évet várunk vele.

2017. júl. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Hogy mit beszéltetek meg,meg hogy mit fogtok csinálni az együtt alvás hevében,két különböző dolog.

Ajánld fel,hogy két külön szobában hadd aludjatok. Minden -féle átszökés nélkül.

2017. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Mondd el neki, hogy szereted, és benne 100%ig megbízhat, bár ezt gondolom tudja.
2017. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet. Nem vagyok prűd meg semmi ,de az ottalváshoz szerintem még nagyon gyerekek vagytok. Tudom hogy a szexhez nem kell ott aludni ,meg lehet oldani másképp is ,pontosan ezért felesleges a felnőttet játszani. Ha akarnátok szexelni,megtennétek egy csendes d.u is. Tény. De attól még a családodnak kínos lehet a barátod jelenléte.

Egyébként az hogy megbeszéltétek hogy vártok ,tök jó , de ha ott fekszetek egymás mellett összebújva akkor könnyen elfelejthetitek hogy miről volt szó ,belemelegedtek ,huppsz megtörténik (ami nem lene nagy baj csak baromi korai a korotok miatt).

És akkor már ha ott tartunk mégis csak praktikusabb ,nyugodtabb mégis elintézni a szexet pláne első együttlétet ha d.u nincs otthon senki ,mint este amikor mindenki ott van.

Ha szeretitek egymást bőven lesz még időtök egymásnál aludni.

2017. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem mondd el anyukádnak,higy a barátod is és te is úgy gondoljátok,hogy korai lenne.Bár szerintem ha anyukád bírja akkor tuti meg fogja engedni :)
2017. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!