Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy fiú, legyen most a neve Sanyi.

Sanyi mostanában elég sokat néz engem, ezt leginkább ma vettem észre, német órán, mert nagyon sokáig nézett rám mosolyogva és ezt a mellettem ülő barátnőm is észrevette, és azt momdta, hogy "Biztos azért néz téged mert tetszel neki" erre sanyi méginkább elmosolyodott aztán visszafordult. Ebben az a fura, hogy amikor mondta a barátnőm, meg se próbálta letagadni meg semmi.És mostanában tobbet is beszéltunk meg hát ugye vannak ilyen hulye beszolasai ami tok vicces es sokat szoktunk egyutt nevetni meg hulyulni. Szerintetek tetszek neki?

14/L



2018. jan. 17. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van rá az esély, hogy igen:)
2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem igen! Más ilyen jel is szokott lenni?
2018. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mostanában tényleg egyee többet jön oda beszélgetni
2018. jan. 22. 18:52
 4/4 anonim válasza:
Azota lefekudtetek mar?
2018. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!