Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány vissza ír, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány vissza ír, hogy ügyes vagy szívecskés smileyval, akkor lehet, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tegnap írogatunk egymásnak és megkérdezte,hogy hogy sikerült a nyelvvizsgám, én elküldtem neki az eredményt és ő evvel válaszolt. 18F

2018. jan. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem kell feltétlenül arra gondolni. :)
2018. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akar téged!
2018. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érdeklődött irántad, vagyis kívancsi volt,hogy hogy sikerült...ezért szerintem sok rá az esély :)
2018. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nem kell feltétlenül erre gondolni. Ennyiből lehetséges, hogy egyáltalán nem akar semmit. Bár elég furcsának tartom, hogy te, aki jobban ismeri a lányt, idegenektől kérsz tanácsot egy olyan dologban, aminek csak a felszínét ismerjük. Légy határozott és tudatos, mert egy igazi férfi ért a nőkhöz, na meg tudja mit csinál. Beszélgess vele, ha ő is szívesen beszélget veled és minden ki fog derülni, de látni kell az írásán, hogy ténylegesen érdeklődik-e, vagy szemmel láthatólag visszafogott. Olyankor nyomulni nem érdemes, mert az egy negatívum és te kerülsz pozíción alulra.

Remélem tudtam segíteni. Minden jót! :D

2018. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!