Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha így bókolok egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így bókolok egy lánynak messengeren az bejöhet neki? Milyen érzéseket vált ki benne? Miben kellene változtatnom? Lányok válaszát várom elsősorban! A röbbi lent.

Figyelt kérdés

Meseszép hajad van ! Amikor csak tehetném gyengéden kifésülném neked. Biztosan mindig összegubancolódik reggelente. Imádnám csinálni ! Végigsimítani a kezemek rajta, tenyeremmel átkarolni, közelébe hajolni aztán, beleszimatolni. Érezni az illatodat. Egész testemet átjárná, és teljesen bevadulnék tőle... Gyönyörű vagy Anna ! Bárcsak tetszenék neked, hogy ne kelljen így erőszakoskodnom...


Most a nyugati váróban dekkolok. Egy kicsit elbénáztam, mert az éjféli vonatot lekéstem. Moziban voltam a westendben. A film vége elött 5 percel kellet kimennem. Csakhogy a sötétben leejtettem a sapkámat.. Kint vettem észre, vissza mentem érte, hiszen csak tegnap vettem.. De nem találtam sehol. Az emberek java már kiment, csak ketten voltak bent. Végül egy csaj találta meg, mikor már éppen feladtam. Visszafordultam és mosolyogva átadta. Ha velem lettél volna, biztosan te találod meg nekem. Te mosolyogsz rám, és egy életre a szivembe vésed magad ! Sajnálom, hogy nem vagyok veled ! Szeretnék lemerülni a mély óceánodba ! Most minden vágyam csak ez ! Semmit nem várok el tőled ! Csak kérlek ne útálj engem, és maradj a közelemben, akkor én madarat fogok a földi boldogságtól, amit aztán neked adok ! Téged akarlak Anna !


2018. jan. 18. 05:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A mély óceán a szerelmet jelképezi, amit már előzőleg írtam neki..
2018. jan. 18. 05:37
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát én megijednék ha ilyet írnának nekem
2018. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne írd neki,nagyon visszatetsző,egyetértek az előttem szólóval,ez ijesztő.Pont az ellenkező hatást fogod kiváltani vele
2018. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát, akkor feladom... ha ez ijesztő, akkor velem valami nagy gond van.. Ilyet egy rosszat akaró nem írna.. nem értem ezt az egészet..
2018. jan. 18. 10:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szép gondolatok, de hagyd meg magadnak, írd le valahova. Egy kapcsolatban ilyeneket írni még oké, bár még úgy is kicsit sok.

Viszont ha nem jössz be neki, akkor ettől még csak pluszban meg is ijed.

Főleg ha nem ismered annyira.

Nem tudom mitől ilyen creepy ez, de szerintem egy lány se szeretne ilyet kapni egy olyan fiútól, akibe nem fülig szerelmes.

Saját tapasztalatból is tudom. Nagyon sok tud lenni.

Írj egyszerűbb dolgokat, de ne a külsejét dicsérve, hanem pl hogy "milyen kedves vagy" "szeretek veled beszélgetni" meg ilyeneket.

Meg ami épp beleillik a szituációba.

És nem feltétlenül kell egyértelmű bóknak, dicséretnek lennie, csak legyen kedves amit mondasz.

És ha egyértelműen nem akar tőled semmit, akkor hagyd békén. Ezt nem rosszból mondom.

Abból derítheted ki hogy akar veled beszélgetni, hogy nem írsz neki, és ha 3 napon belül ő sem ír, vagy ha még egyszer sem volt olyan hogy ő írt rád, akkor búcsúzz el tőle.:/


17l

2018. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elég nőies dolog lenne részemről, ha így tennék. Nem gondolod ?
2018. jan. 18. 15:05
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem küzd érted, mégis hogyan akarsz értékes kapcsolatot létrehozni ? Hú de elegem van ebből a liberális szarkpacból, ami itt megy.. Csak nézd meg a válási rátát...
2018. jan. 18. 15:08
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja bocs manapság valaki mellett elköteleződni nem divat.. Csak a kurvlkodás megy. Bocs de kicsit felidegesít, hogy gyakorlatilag a nők vették át a férfi szerepét..
2018. jan. 18. 15:13
 9/20 A kérdező kommentje:
Jólvan kidühöngtem magamat.. belátom nem kellek neki mint szerelme.. köszi a választ keresem tovább ki az én kis bogaram..
2018. jan. 18. 20:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem bók
2018. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!