Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok elsősorban ha vagytok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elsősorban ha vagytok, jogosan akadtam ki erre a lányra szerintetek? (békülésben vagyunk, de ez nálam már bizony szakító ok volt, amit leírok majd. )

Figyelt kérdés

Na a lényeg, hogy nincs semmiféle tisztaságfüggőségem vagy valami, de én nem tűröm a koszt, és anyukám meg nővéreim is nagyon rendben tartják az otthont.

Meg hát én is be vagyok nevelve, szóval ez alapvető, hogy nem csicskáztatom a csajt.


Anyukája rendes, pár hónapja már járni kezdtünk de MINT MINDIG az előző szerelmeknél, nála is kiderült valami...

teljesen képtelen bármit is csinálni és ha anyukája nem lenne kb; szobája is romokba lenne.


Elküldtem, mondván nekem ilyen elkapatott csaj nem kell no és persze nem is fog akinek nincsen önálló igénye egy Tiszta Konyhára mondjuk.


De másrészt szeretem, változni nem kíván de megkeresett, hogy felzaklasson mozimaratonom közben...mondván hiányzom.

Viszont még mindig az van eszemben amikor 4 napig magára hagyták és hegyekben álltak a koszos tányérok stb;...


Tegyük hozzá, hogy kívülről ez nem látszódik, mert a ruhái szépek.


2017. szept. 8. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Na meg hát 19 a kora is, nem 11 évesek vagyunk vagy valami.
2017. szept. 8. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Wow! Mi lene ha ezt a lanyt esetleg igy elfogadnad is takaritanal helyete. Apro meg jegyzes egyen jogosag van en biztos hogy a ferjemet befognam a hazi munkaba!
2017. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van ebben igazság, de azért ne viselkedjen már barlangi ember módjára.

Portörlés megy az nekem, de ha teszem azt már bejáratott férj és feleség vagyunk, akkor ha esetleg 1 hónapra távolba hív a munka, akkor nem úgy akarok visszatérni, hogy Csótányék kedves családja épp beköltözött a szomszédba.

2017. szept. 8. 23:51
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Minden elismerésem, de tényleg.
2017. szept. 8. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan azért dobtad ki mert rumlis a szobája?
2017. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Hé emberek. Ha valaki utál takarítani s minimum alatt kicsivel csinálja, az én vagyok, de komolyan OK szerintetek, hogy a kis hercegnő el se képes mosogatni???

Remélhetőleg nevelhető s majd belejön, de meg tudom érteni, hogy egy rendre, tisztaságra a halvány alapfokon túl igényes srácnak ez nagyon nem OK s nem ő akar csinálni mindent s nem is ő akarja nehezen megnevelni a lányt.


Nem arról van szó, hogy nem takarít ikercsecsemőkkel vagy betegen vagy akármi (ott a fickó lenne a bunkó, valóban), hanem hogy egészségesen s munkára képesen nullán áll e téren s még csak nem is zavarja (hisz akkor valamit azért tenne, nem olyan borzalmas mosogatni néha).

2017. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 Az egyenjogúság akkor sem arról szól, hogy minden munkát az egyik fél végezzen, ha a fiú csinálja a lány helyett...
2017. szept. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Bocs de te egy bzi vagy ! Őszintén kedvem lenne fejbevágjalak ! Bocs ezt hoztaki az írásod..
2018. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!