Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány hogyan kezdeményezhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan kezdeményezhet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fűzögetek egy srácot, de nem igazán kapcsol, hogyan kéne viselkedjek, hogy rájöjjön, hogy teljesen odáig vagyok érte?

2018. jan. 18. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nos, vagy abbahagyod a forró kása kerülgetését és kikérdezed az érzéseiről, vagy elfogadod, hogy 1. nem érdekled, 2. nem mer kezdeményezni és nem fog történni semmi.
2018. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanúgy, ahogy egy férfi: odamegy beszélgetni, elhívja egy kávéra, bármi. Ez teljesen unisex dolog, nemigen van külön fiú-módszer és lány-módszer.


A "teccő geca kő kóla"-féle tragikomédiát ne nevezzük kezdeményezésnek :P

2018. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Térdelj le és pipa.
2018. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
A lány fűzi a srácot. Idáig süllyedt mindkét nem..
2018. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
#4, egyenjogúság van, a lány is kezdeményezhet. Nem a 18. században élünk.
2018. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5: Itt szó sincs kezdeményezesről..
2018. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kérdésben ez van, hogy egy lány hogyan tud kezdeményezni, ebből indultam ki. Ha nem akar kezdeményezni, ki se írta volna a kérdést.
2018. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"A lány fűzi a srácot. Idáig süllyedt mindkét nem.."


Semmi rossz nincs benne, ha a lány "fűzi" a srácot. Kérdező szerintem csinálj valami konkrét dolgot, hívd el valahova, vagy mond el neki szimplán. Simán lehet, hogy te is érdekled őt, csak nem igazán fogja fel, hogy te éppen fűznéd őt. Sok srác nem igazán akar szerintem próbálkozni ameddig nem tudják, hogy tetszenek a lánynak.

2018. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor mondjam neki, hogy szerintem nagyon aranyos vagy/tökre bejössz?


Ezekből nem szokott hatalmas bukta lenni?

2018. jan. 19. 19:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Ha ő is így érez, akkor viszonzásra lel a dolog. Ha meg nem, akkor legalább tudod, és nem kell idegeskedned X hónapig, hogy mikor kezdeményez máááá...
2018. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!