Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak fiú kezdeményezhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiú kezdeményezhet?

Figyelt kérdés

Ez tényleg így van?

Mert ha igen akkor sosem lesz barátnőm, ha én kezdeményeznék valakinél maximum kiröhögne.



2016. jan. 14. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem!
2016. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lány is kezdeményezhet, bár az ritkább. A lányok szeretik ha egy fiú határozott és magabiztos:D Mondjuk azt nem értem, hogy miért röhögne ki téged a csaj?

/l

2016. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert egy ilyen nyomi fiú mit gondol magáról, hogy megkaphatja a nőt aki szeret. Úgyis csak egy visszahúzódó kis senki, játszunk vele, használjuk ki... -gondolják.
2016. jan. 14. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csak fiú kezdeményezhet.

Nem röhögne ki dehogy is... Miért tenné?

Amúgy lányként mondom, hogy kezdeményeztem már, nehéz volt. De végeredmény szempontjából nem mindegy?..

2016. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van egyedül maradunk sztem xD
2016. jan. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb butaság.
2016. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát a lány maximum közelít, az első lépést szerintem egy fiúnak kell megtennie. A lány is nyithat, közelíthet, és ha te lépsz először, biztos, hogy NEM fognak kiröhögni!

/L

2017. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!