Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El akarom neki mondani, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom neki mondani, hogy tetszik, de nem tudom, hogy hogyan?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. 1 évvel idősebb nálam. Elvileg én is tetszem neki, de nem meri elmondani. Facebookon szoktunk beszélni, de élőben nagyon nem, mert nem merek odamenni hozzá. A barátnőim mondják, hogy írjam meg neki, de szerintem élőben sokkal személyesebb és nem akarok facebookos kapcsolatot.

13L



2018. jan. 21. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha személyesen szeretnéd neko elmondani, ni nagyon pozitív akkor írjàl rà üzenetbe,hogy ,,valamit elakarsz neki mondani xx helyen''

És ha azt mondja hogy ok,akkor odamész hozzà és elmondod személyesen az érzéseidet.

2018. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked ès persze te is neki,ha ő nem lèp lèpj te,írj neki hogy szeretnèl majd szemèjesen közölni vele valamit.
2018. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A válaszokat nagyon köszönöm, csak ezek a változatok ott buktak meg, hogy alapból kicsi suliba járunk. Ő mindig az osztálytársaival van(fiúk) és nem lehet elválasztani tőlük😓😅
2018. jan. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!