Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy aki külsőre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki külsőre tetszik az belsőre nem szimpi és fordítva? Sosem találok senkit?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon jó izlésem van lányok terén és elég ritkán tetszik meg valaki. De ők általában nem olyan lányok akiket én keresek :( Aki pedig személyiségre megfog, Ő nem tetszik annyira kulsőleg már többször volt ilyen. Nem tudom mit csináljak ezzel a dologgal, más is van így? Ha olyannal lennék aki csak külsőre az esetem akkor magányos és boldogtalan lennék mellette, ha meg fordítva akkor más lányok után is vágynék :(

Félek, hogy sosem találok senkit. Pedig semmire sem vágyom jobban :) Egy lányt akit szerethetek, ennyi...


2018. jan. 21. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg valamiért általában a szép lányok nagyképűek és felszínesek :/ Meg sokszor buták, persze vannak kivételek. De egy aranyos, jólelkű, kis ábdrándos lányt még nem igen láttam nekem tetsző lány küllemében :/ Hol keresgéljek most komolyan?
2018. jan. 21. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Dettó ez van velem is, de én már nem bánkódom emiatt. Teljesen a sorsra bíztam magam. Próbálj meg te is mással foglalkozni, keress egy hobbit, majd úgyis jön a szerelem, ha jönnie kell.
2018. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Legalább nem vagyok egyedül ezzel!
2018. jan. 21. 17:17
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Ne add fel! Keresgélj. Mások szerint rbancosan nézek ki, amiért adok magamra és szép vagyok (szerintem). Mellette nem tartom magam butának, programozónak tanulok. Sok minden érdekel. Egészen biztosan nagyon sok ilyen lány van.

20/L

2018. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a tini kategóriába írtad, feltételezem, hogy még kamasz vagy. A kamasz lányok között pedig valóban nagyon nehéz olyat találni, aki okos is, értelmes is, kedves is és még csinos is. Ebben a korban általában még csak 1 van meg ezekből a tulajdonságokból. :)

Nem leszel örökre magányos, ha pár év múlva már "válogathatsz" felnőtt nők között, és akkor biztos, hogy fogsz találni olyat, aki aranyos is, meg okos is, meg külsőre is bejön. Csak türelem.

2018. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nincsenek szerintem olyan durva elvárásaim! Csak legyen nekem tetsző szép arca és legyen aranyos szerethető jóindulatú, kedves :)
2018. jan. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!